Elegancki apartament w nowojorskim stylu | Proj: Milk Designs BARTOSZ KLIM | IH - Internity Home

Elegancki apartament w nowojorskim stylu | Proj: Milk Designs BARTOSZ KLIM

Styl nowojorski z muzyką Franka Sinatry w tle

W pierwszym momencie, trend zza Oceanu, może nam się wydać zbyt dekoracyjny i pełen blichtru, jednak  po chwili na pierwszy plan wysuwają się szlachetne wykończenia, eleganckie materiały i ponadczasowe wzornictwo. Nagle odkrywamy, że styl nowojorski to czarująca klasyka, która nigdy się nie zestarzeje. 

Mieszkanie o powierzchni 150 metrów zostało zaprojektowane w stylu nowojorskim przez biuro architektoniczne Milk Designs Przy projektowaniu towarzyszyła im muzyka Franka Sinatry, co na pewno miało również wpływ na powstawanie cudownego i eleganckiego wnętrza. Właściciele apartamentu mieli jasno sprecyzowane swoje wymagania, oczekiwania co do wyglądu nowego wnętrza. 

Nowojorski styl projekt Milk Designs

Minimalistyczna otwarta kuchnia zintegrowana z salonem jest ozdobą całego wnętrza. Ciepłe szarości z marmurem calacatta, tworzą niezwykle elegancki obraz wnętrza. Długi jadalniany stół znajduję się przy oknach i pomieści osiem osób. W celu optycznego powiększenia zamontowano lustra na ścianie, które dzięki cienkim, złotym ramom nadały jej lekkości i elegancji. 

Nowojorski styl projekt Milk Designs
Nowojorski styl projekt Milk Designs

33 metry po zjawiskowej metamorfozie | Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM

Strefa dzienna, będąca połączonym przedpokojem, przestronnego salonu, jadalni i kuchni urzeka już w progu. Założenie było proste – apartament ma robić wrażenie od pierwszych chwil, aczkolwiek bez nadawania i zbędnej przesady. Prostota i szlachetność. Nadal miała być przestrzenią życia, a nie muzeum. 

Nowojorski styl projekt Milk Designs

Salon jest idealnym miejscem do gościnności. Duża, miękka kanapa z szezlongiem uzupełniona została udowodniona szarymi fotelami z czarnych okuciach i okrągłymi stolikami do kawy.  Ściana telewizyjna, została przyozdobiona tapetą przypominającą tkaninę, dzięki czemu pięknie komponuje się ona z fakturą mebli tapicerowanych. Na ścianie tej znalazł się duży telewizor, który zrównoważyliśmy panoramicznym biokominkiem. Jest to miejsce do miejsca do odpoczynku po ciężkim dniu.

Nowojorski styl projekt Milk Designs

Sypialnia to elegancka w pastelowych oaza relaksu. Po przekroczeniu progu widzimy toaletkę, która idealnie wpisuję się we wzór sztukaterii. Główną rolę w tym pokoju gra duże, tapicerowane łóżko z wysokim zagłówkiem. Miękkie tkaniny, przyjemna spokojna kolorystyka, nadaję wnętrzu luksusu i komfortu. W nim wypoczniesz po całym dniu. 

Nowojorski styl projekt Milk Designs

Łazienka gościnna, dostępna ze strefy dziennej jest wizytówką tego apartamentu. Wyjątkowy kamień nie wymaga wielu ozdób, prysznic został schowany, a czarna bateria staje się niewidoczna na tle czarnego marmuru. Zrezygnowano również z klasycznej kabiny na rzecz lekkiej, szklanej ścianki bocznej typu walk-in.  

Istna oaza spokoju i harmonii to pokój kąpielowy. Utrzymany w jasnej kolorystyce z delikatnymi dodatkami złota, sprzyja długim przyjemnym chwilom relaksu. 

Nowojorski styl projekt Milk Designs

 

 

Projekt / Milk Designs BARTOSZ KLIM

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków