Jasne kolory i harmonia | Proj.: 94 design | IH - Internity Home

Jasne kolory i harmonia | Proj.: 94 design

Mieszkanie o powierzchni 52 metrów przeszło całkowita transformację. Pierwotnie deweloper oferował trudną i mało funkcjonalną przestrzeń. Architekci z pracowni 94design zaprojektowali nowy układ mieszkania. Dzięki tym zmianom, przestrzeń zyskała światło, funkcjonalność i harmonię. W mieszkaniu nowy układ pozwolił na wydzielenie przestronnej strefy dziennej z aneksem kuchennym oraz kącikiem do pracy.

Kuchnia | Projekt: 94design

Jasne kolory

W mieszkaniu dominują jasne kolory, miękkie tkaniny oraz znakomity design, jak również produkty najwyższej jakości. Całe wnętrze jest dobrze oświetlone, a to dzięki zaawansowanemu systemowi od Sternlight Archlines.  Ściany zdobią winylowe tapety Caselio. Wnętrze charakteryzuje się starannie dobranymi elementami, które tworzą spójną i spokojną przestrzeń. Wykorzystanie tych samych materiałów we wszystkich pomieszczeniach nadaje spójnego charakteru. Wszystkie elementy komponują się ze sobą, tworząc jednolitą estetykę. Dzięki temu całe mieszkanie wydaje się być jedną spójną przestrzenią, a nie zestawem oddzielnych pokojów.

Organiczne kształty mebli opierają się na miękkich, krągłych liniach, które przypominają formy znalezione w naturze, takie jak płatki kwiatów czy kontury kamieni.

 

Sypialnia za eleganckimi przeszklonymi drzwiami

W sypialni udało się wygospodarować pojemna garderobę. Dominują tu podobne kolory i materiały, dzięki temu uniknięto zbyt wielu wzorów i dekoracji, co wpisuje się w estetykę minimalistyczną, skupioną na istotnych elementach. Stworzenie spokojnego i relaksującego otoczenia pomaga w kształtowaniu pozytywnych emocji i wzmocnieniu uczucie odprężenia.

Mieszkanie oferuje również ogromną ilość miejsc do przechowywania, dzięki czemu możecie zachować porządek i mieć wszystko pod ręką. Niezależnie od tego, czy jesteście studentami, młodym małżeństwem czy singlami, to miejsce na pewno spełni Wasze oczekiwania

 

Zapraszamy Was do obejrzenia również filmu

PERFEKCYJNE 33 METRY | PROJ: 94 DESIGN

 

Pracownia 94 Design zajmuje się kompleksowymi projektami wnętrz. Swoje wszelkie prace nad projekt rozpoczyna od poznania potrzeb i zadawania szeregu pytań, następnie tworzy koncepcje układów funkcjonalnych wraz z moodbordem, omawiając styl projektowanych przestrzeni. Kolejno tworzy fotorealistyczne realizacje, aby każdy mógł przez chwilę poczuć klimat swojego nowego wnętrza. Kolejny etap stanowią szczegółowe projekty techniczne dla wykonawców. W tym kroku kalkulują wszystkie koszty. Pilnują również, aby oddawane przez ekipę prace były wykonane najlepiej, jak to możliwe.

IG studio_94_design

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Barbara Żukowska

Specjalista // Wyposażenie Wnętrz 
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków