Kalambury projekt mieszkania z nutą międzywojenną | Projekt: IN | IH - Internity Home

Kalambury projekt mieszkania z nutą międzywojenną | Projekt: IN

Przed Wami kolejny już projekt znakomitego, kreatywnego zespołu architektonicznego IN. Architekci zaprojektowali 65 metrowy salon połączony z kuchnią i jadalnią. Aranżacja nawiązuje do klimatycznego stylu międzywojennego ze współczesnymi smaczkami i najlepszymi rozwiązaniami. Parter domu jednorodzinnego, to wspólna część wydzielona za pomocą szerokiej ściany kominowej. Ściana wyznacza strefy w domu lecz nie zamyka przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze jest pełne naturalnego światła i wydaję się bardzo przestronne. 

Projekt mieszkania pracownia IN

150 metrowy dom zaprojektowany przez pracownię IN

Strefy w domu 

Każda z wydzielonych stref wzajemnie się ze sobą przenika, poprzez użycie mebli o lekkiej, zaokrąglonej strukturze. Główną rolę odgrywają tutaj faktury miękkich materiałów, różnorodne formy, czasem ostre i kanciaste, czasem pofalowane i płynne. Wzajemnie się uzupełniają tworząc figlarne wzory uzupełnione kolorem.

Projekt mieszkania pracownia IN

We wnętrzu liczy się materiał. To on stanowi ważny element pomieszczeń, wykańcza meble, przybierając na nich różne wizerunki, od zimnego chromu, po zaśniedziałe złoto, czy spatynowaną miedź.

Wnętrze uzupełnione jest piaskowymi płytkami i strukturalnym tynkiem o płaskim oraz pionowym wzorze. W tle mienią się także satynowane kamienie, wyraziste w barwie i flirtujące z mieszkańcami.

Niewielka łazienka w jasnych kolorach z ciekawym elementem dekoracyjnym w postaci niebieskiego marmurowego kamienia. 

Projekt mieszkania pracownia IN

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków