150 metrowy dom zaprojektowany przez pracownię IN | IH - Internity Home

150 metrowy dom zaprojektowany przez pracownię IN

IN to autorskie studio projektowe Diany Żurek i Bartosza Girka. Architekci zajmują się kompleksowym projektowaniem wnętrz oraz grafik komputerowych. W swoich wnętrzach duży nacisk kładą na funkcjonalność oraz estetykę, a także starają się wprowadzać w nie magię sztuki, za pomocą własnych koncepcji artystycznych oraz dzięki współpracy z licznymi artystami. 
 
Pracownia IN
Pracownia IN
 
Przed Wami wspaniały projekt polskiej pracowni architektonicznej IN. Kreatywny duet architektów Diana Żurek oraz Bartosz Girka zaprojektował dom, w którym zakochają się wszyscy fani minimalizmu i oszczędności form. Wnętrz domu znajdującego się w Małopolsce ma ponad 150 metrów kwadratowych.  Architekci połączyli subtelne, ciepłe szarości z oryginalnymi fakturami, które pomimo swoich monochromatycznych barw, dodają wnętrzom eleganckiego dynamizmu.
 
Pracownia IN
Pracownia IN

We wnętrzu dominują szarości: betonowe, posypane terrazzo z nutą światła. Jednak najważniejszym elementem jest satynowe drewno o intensywnym usłojeniu, pojawiające się w różnych ilościach w każdym z pomieszczeń i przechodzącym na wyższe piętro. Drewno ujawnia się także w formie detalu, subtelnie wykańcza okiennice i w jasnym odcieniu pojawia się na fragmentach zabudowy. 

Pracownia IN
Pracownia IN
Pracownia IN
Pracownia IN

Znakomicie zaprojektowane wnętrze to również łazienka. Połączenie betonu, terazzo i drewna podkreśla wyjątkowość minimalistycznego lecz ciepłego wnętrza. 

Pracownia IN
Pracownia IN projekt łazienki

 

POZNAJ NASZE NOWOŚCI:

PŁYTKI 

ŁAZIENKA 

 

OŚWIETLENIE 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×