Kaldewei MIENA umywalki ze stali emaliowanej | IH - Internity Home

Kaldewei MIENA umywalki ze stali emaliowanej

 

Umywalki KALDEWEI wyróżniają się wysokim poziomem dbałości o aspekt wizualny. W asortymencie KALDEWEI znajdziemy umywalki idealnie dobrane do Waszych potrzeb, ze zrównoważonej stali emaliowanej. Szeroka oferta pozwala na wybór w różnych rozmiarach, kolorach, wolnostojącą, nablatową, podblatowa, ścienna, wpuszczana w blat, podwójna, mała umywalka do toalety, a może misa umywalkowa?  Umywalki w serii MIENA występują w 12 kolorach.

Dlaczego stal emaliowana?

Stal emaliowana jest absolutnym hitem. Wykonane z niej umywalki wyróżniają się doskonałym designem, a oprócz tego jest materiałem o dużej trwałości i niezwykłej wytrzymałości. Stal absolutnie nie jest podatna na odbarwienia, zadrapania czy pęknięcia, produkowana w zrównoważony sposób. Stal emaliowana odpowiada wymogom gospodarki o obiegu zamkniętym, a po wieloletnim użytkowaniu może zostać poddana pełnemu recyklingowi. Krótko mówiąc: to idealny materiał na stylowe umywalki.

Kaldewei MIENA

KALDEWEI to marka cechująca się najwyższą jakością i stylem. Możemy dobrać idealną umywalkę odpowiadającą naszemu stylowi, zainwestować w produkt ekologiczny, który zagwarantuje nam satysfakcję z użytkowania przez wiele lat.

Kaldewei MIENA

Umywalki KALDEWEI to zupełnie nowy poziom komfortu w łazience. A oprócz tego fascynująca forma, niepowtarzalny design i niezwykle trwały materiał. Powierzchnia umywalek jest niezwykle higieniczna. Produkty wykonane ze stali przypominają szkło, więc nie przywierają do niej bakterie i zanieczyszczenia. Ponadto umywalki ze stali emaliowanej są bardzo łatwe w czyszczeniu. Ich uszlachetniona powłoka powoduje, że krople wody po prostu z niej spływają, zbierając prawie wszystkie cząsteczki brudu i kamienia.

Kaldewei MIENA
Kaldewei MIENA

CZARNA WANNA W ŁAZIENCE [TOP TREND]

 

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków