Możliwości stworzenia spersonalizowanej armatury dzięki Graff kolekcja MOD+ | IH - Internity Home

Możliwości stworzenia spersonalizowanej armatury dzięki Graff kolekcja MOD+

Historia marki 

Baterie Graff są dostępne na rynku już od lat 20. Firma jest renomowanym międzynarodowym producentem stylowej armatury sanitarnej. Od czasu swojego powstania, spółka zyskała uznanie, a jej produkty sprzedawane są na całym świecie. 

Graff jest znany jako awangardowy producent ekscytującej i wyznaczającej nowe trendy armatury łazienkowej i kuchennej. Zbudował swoją markę jako bohater nowoczesnego stylu życia, wnosząc kreatywność i inspirację do wielu domów, ale także jako firma, będąca świadoma i zaangażowana w kwestie, wartości ludzkie i środowiskowe.

Graff Mod+ bateria wannowa
Graff Mod+

Dzięki armaturze najwyższej jakości łazienkowej i kuchennej, która zaspakaja najbardziej wyrafinowane gusta, produkty GRAFF odzwierciedlają esencję elegancji. Każdy najmniejszy element baterii ma powód, by istnieć oraz aby opowiedzieć swoją historię. Produkty uwypuklają harmonijną równowagę między formą a funkcją – ciesząc oko i dają poczucie komfortu przy każdym ich użyciu. 

NOWE UNIKATOWE MARKI W OFERCIE INTERNITY HOME | BATERIE RADOMONTE I GEDA

GRAFF wnosi do wnętrza odrobinę dyskretnego, ale kuszącego, najnowocześniejszego luksusu do najbardziej intymnych pomieszczeń w Twoim domu, wypełniając chwile codziennego życia estetyczną energią.

Nieskończona wszechstronność

Kolekcja MOD + zaspokaja potrzebę naprawdę unikalnego designu. Dzięki wyborowi marmurowych lub mosiężnych osłon uchwytów, a następnie innowacyjnemu klipsowi, który może być wykonany z charakterystycznym wykończeniem GRAFF, MOD + daje możliwość realizację każdego projektu. Baterie Graff Mod+

Baterie Graff Mod+

Możliwości stworzenia spersonalizowanej armatury dzięki Graff kolekcja MOD+
Możliwości stworzenia spersonalizowanej armatury dzięki Graff kolekcja MOD+

Baterie Graff to najwyższej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Różnorodność ofertowanych przez firmę produktów sprawia, że baterie Graff wpasują się idealnie do każdego typu umywalek. 

Ekskluzywne produkty firmy od lat wyznaczają nowe trendy w projektowaniu w branży wyposażenia do łazienek, a firma stała się punktem odniesienia dla konkurencji. Pełne zaangażowanie Graff w tworzenie nowoczesnych, najwyższej jakości funkcjonalnych urządzeń jest widoczne w każdym produkcie firmy. Baterie tej firmy dostępne są w salonach Internity Home i Prodesigne. 

MOD+ zdobył nagrodę Archiproducts Design Award 2020

Przyjdź do salonów Internity Home >> Z nami się urządzisz! >> Sprawdź adresy!

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków