Nowe unikatowe marki w ofercie Internity Home | Baterie Radomonte i Geda | IH - Internity Home

Nowe unikatowe marki w ofercie Internity Home | Baterie Radomonte i Geda

GEDA to włoski producent baterii do łazienek oraz kuchni. Firma powstała w 1995 roku, jako niewielka manufaktura i z dumą może nosić miano w 100% Made in Italy. Produkty powstają pod wpływem inspiracji estetyką wschodu. W ofercie tej firmy mamy dwie marki Geda, w której dostępne są baterie z chromowanego mosiądzu oraz baterie Radomonte produkowane ze stali nierdzewnej. 

GEDA kolekcja bateria Tibo
GEDA kolekcja bateria Tibo

Marka RADOMONTE narodziła się z kreatywności firmy GEDA. Do wyboru mamy 9 kolekcji armatury łazienkowej i kuchennej wykonanych ze stali nierdzewnej. 

Bateria ze stali nierdzewnej Radomonte
Bateria ze stali nierdzewnej Radomonte

Linie baterii Radomonte oraz dodatki do łazienek i kuchni charakteryzują się  minimalistycznym stylem, odpowiednim do nowoczesnych wnętrz, ale także dla tych, którzy wybierają wnętrza w stylu klasycznym. Radomonte to marka armatury łazienkowej, kuchennej, akcesoriów, która swój charakter ukazuje w ekskluzywnym zastosowaniu stali nierdzewnej.  Nowoczesne i innowacyjne produkty o funkcjonalnych, perfekcyjnych liniach,  zrodziły się z bogatego doświadczenia przedsiębiorcy i projektanta Stefano Macchiona oraz z doskonałego doświadczenia w obróbce materiałów stalowych.

Radomonte Miro

Zastosowanie stali nierdzewnej, to gwarancja na długą żywotność produktu i ekstremalną odporność powierzchni na korozyjne działanie rdzy i czynników zewnętrznych. Ponadto, stal nierdzewna jest materiałem przyjaznym dla środowiska i nie wytwarza szkodliwych substancji ani dla ludzi, ani dla środowiska. Wybór ten jest zgodny z misją zrównoważonego rozwoju Radomonta, certyfikowaną przez markę Eco Energy System, która stawia na produkcję przyjazną środowisku. Ponadto wszystkie  produkty są projektowane z myślą o świadomym korzystaniu z wody i oszczędzaniu energii. Radomonte to całkowicie produkcja Made in Italy, która łączy w sobie fachowe rzemiosło i cechy nowoczesnego przemysłu.

Kolekcja Dorin stylizowana na retro. To seria baterii łazienkowych ze stali nierdzewnej z uchwytami ze szkła Murano. Elegancka i oryginalna linia, w której inspiracja vintage spotyka się z podstawowym i współczesnym designem. Uchwyty dostępne są w dwóch kolorach: topazowym i transparentnym.

Radomonte kolekcja Dorin
Radomonte kolekcja Dorin

Baterie  GEDA wykonane są z mosiądzu i pokryte różnymi wykończeniami, aby uwydatnić oryginalny projekt stworzony przez Stefano Macchiona. Włoska produkcja wysokiej jakości rozwijająca się, gdyż prowadzone są ciągłe badania w zakresie innowacji technicznych w zakresie baterii i akcesoriów łazienkowych, idealnie dopasowanych do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Firma Geda wyróżnia się rzemieślniczą dbałością o każdy szczegół nadając początek stylowym i praktycznym modelom w najnowocześniejszej technologii. W ofercie dostępnych mamy zróżnicowanych 12 kolekcji, w 11 dostępnych kolorach – zobaczcie więcej >>

Geda Tibo

Geda kolekcja Tibo
Geda kolekcja Tibo

Projekt

Projektowanie dla firmy Geda to ciągłe poszukiwanie piękna i odkrywanie jego w życiu codziennym. Seria armatur, produktów Wellness oraz akcesoriów powstaje z myślą o połączeniu estetyki z wysoką jakością technologiczną. Tworzą produkty niepowtarzalne i rozpoznawalne na światowym rynku wnętrzarskim, a Internity Home jest jedynym przedstawicielem tej marki w Polsce.  

Zainspirowany zabytkowymi maszynami

Od narodzin GEDA zawsze wyróżniała się merytoryczną linią, której głównym źródłem inspiracji był skrajny minimalizm sztuki orientalnej, zwłaszcza japońskiej, oraz kierunek w zakresie formy i ruchu. Od 2017 roku, wraz z narodzinami Tibò, GEDA zaczęła odkrywać nową inspirację, jeden z najbardziej poszukiwanych trendów w projektowaniu wnętrz: styl industrialny. Pochwała współczesnej i wielkomiejskiej techniki.

Baterie Geda kolekcja Hugò
Baterie Geda kolekcja Hugò
Baterie Geda kolekcja Hugò
Baterie Geda kolekcja Hugò

Baterie Geda kolekcja Hugò
Baterie Geda kolekcja Hugò
Baterie Geda kolekcja Hugò
Baterie Geda kolekcja Hugò

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków