Nowoczesna klasyka w 52 m mieszkaniu | Proj.: AVO Architekci | IH - Internity Home

Nowoczesna klasyka w 52 m mieszkaniu | Proj.: AVO Architekci

Mimo wszechobecnego pędu za nowoczesnością klasyczny styl we wnętrzach od lat pozostaje na topie. Sekret jego mocy wynika ze spokojnych, ciepłych barw na ścianach i subtelnych ozdób.  Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że domy urządzone w stylu klasycznym mają duszę, nie są zimne i anonimowe.

Nowoczesny styl klasyczny w dekoracji wnętrz jest przede wszystkim wyrażany poprzez prostą formę, brak zbędnych ozdób, funkcjonalność i dużą ilość sprzętów ułatwiających codzienne życie oraz wysokiej klasy produkty. Wnętrza te charakteryzuje przede wszystkim funkcjonalność, oszczędność powierzchni i elegancka prostota. 

Strefa dzienna

Przytulna nowoczesna i funkcjonalna kuchnia została otwarta na strefę jadalnianą i wypoczynkową – salon. W tym koncepcie mieszkania projektantki z pracowni AVO Architekci  postawiły na znakomite, idealnie współgrające ze sobą trio, jak marmur, drewno i biel. Okrągły stół, do którego dobrano klasyczne krzesła polskiej marki Fameg wnosi dodatkowy szyk do wnętrza.

Stonowany salon

Salon stanowi ciekawą i spokojną koncepcję aranżacyjną. Na jednej ścianie położono tapetę graficzną nawiązującą do natury. Pochodzi ona z kolekcji One Wall Design Vestre SAPENZIE. 

Duży komfortowy rozkładany narożnik stanowi znakomite miejsce do relaksu. W całym mieszkaniu zdecydowano się na panele winylowe, które są łudząco podobne do drewnianego parkietu. 

AVO Architekci | foto: Anna Laskowska www.dekorialove.pl

Sypialnia ze sztukaterią

Klasyczna w stonowanych barwach sypialnia została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Architektki zaplanowały tu również dużą szafę do przechowywania rzeczy oraz miejsce do pracy.

AVO | Foto: Anna Laskowska www.dekorialove.pl
AVO | Foto: Anna Laskowska www.dekorialove.pl

Łazienka marmurowa

W łazience z wanną wolnostojącą przyścienną postawiono na marmurowe płytki Soloss w połysku z delikatnym szarym żyłkowaniem. Całość dopełnia złota armatura Hushlab oraz piękna szafka podumywalkowa ze zjawiskowymi uchwytami.

 

Mieszkanie częściowo wyposażone w salonach Internity Home Katowice. 

Foto: Anna Laskowska www.dekorialove.pl

AVO ARCHITEKCI duet łączy miłość do architektury i pasja. Łączą pracę nad projektem budowlanym i wnętrzami. Uwielbiają różnorodność, kiedy jednego dnia mogą się posprzeczać z konstruktorem, a drugiego dnia dobierają tapetę idealną. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie, a że pracują we dwie to pomysłów mają dwa razy więcej. Zapraszamy!

Zapytaj // naszego eksperta

Monika Gross

mgross@internity.pl
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków