Pracownia architektoniczna Suspenzo projektuje domy w pięknych okolicznościach przyrody

Domki na skraju jodłowego lasu – projekt pracowni architektonicznej Suspenzo

Miejsce relaksu i wytchnienia

Miejsce, zapierające dech w piersiach, gdzie po całym tygdoniu pracy można odetchnąć w towarzystwie natury, na skraju rezerwatu przyrody w krainie jodły, buka i tarpana. Projekt kompaktowych domków, otoczonych przecudną dziką przyrodą. Teren i ukształowanie działki określiły zarys całego projektu. Domy otwarte na zieleń w miejscu wyjścia na taras. Ciekawy kontrast to czarny kolor bryły z jasnym naturalnym i pełnym światła wnętrzem. Minimalizm, ptostota we wnętrzu są tłęm dla oszałamiających widoków, rozpościerających się przez ogromne przeszklenia. Miejsce niedługo będzie dostępne dla wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia i obcowania z przyrodą.

DOMY W TYPIE NOWOCZESNEJ STODOŁY

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Projekty z tej kategorii cechuje prosta bryła przykryta dwuspadowym dachem, a wykończenie nawiązuje do tradycyjnych wzorców typowych dla terenów wiejskich. Oszczędna geometria przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów pozwoli uzyskać efekt tak zwanej nowoczesnej stodoły. Niewątpliwą zaletą projektów z tej kategorii jest prostota realizacji, a całości przyświeca cel stworzenia czegoś oryginalnego i przestrzennego. 

 

Pracownia architektoniczna Suspenzo projektuje domy na skraju lasu

Pracownia architektoniczna Suspenzo projektuje domy na skraju lasu

Pracownia architektoniczna Suspenzo projektuje domy na skraju lasu

Pracownia architektoniczna Suspenzo projektuje domy na skraju lasu

PRACOWNIA SUSPENZO 

Grupa projektowa Suspenzo zajmuję się projektowaniem wnętrz i architetury. Architekci i pasjonaci, którzy w każdy powierzony projekt wkładają całe serce i wykonują go z najwyższą dbałością o szczegół. Projekty najczęsciej są ambitne, łączące w sobie prostotę i funkcjonalność. Proponują najlepsze rozwiązania w najwyższej jakości. Więcej projektów zobaczcie na profilu Facebook >> SUSPENZO 

 

Chcecie urządzić swój dom? Przyjdźcie do naszych salonów: Warszawa, Kraków i Łódź >> 

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Dorota Ryszkiewicz-Grycel

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków