Projekt Marazzi - Dekory, geometryczne formy | IH - Internity Home

Projekt Marazzi – Dekory, geometryczne formy

Biało czarna kolekcja płytek Marazzi 

Ten nowoczesny projekt w dwukolorowej odsłonie, to gra przeciwieństw, kontrastujące ze sobą czerń oraz biel płytek Marazzi, podkreślają współczesny styl wnętrza. Ten efekt, zastosowano we wszystkich pomieszczeniach, wprowadza on niesamowite wrażenie estetyczne. Delikatna i subtelna biel jest zarówno doskonałym tłem dla innych barw, jak i ozdobą samą w sobie. Wydobywa piękno z przedmiotów, ale potrafi też zachwycać solo. W duecie z czernią tworzą klasyczne zestawienie. To stylowe połączenie ma w sobie kontrast, a zarazem harmonię, dzięki czemu jest interesujące dla projektantów, artystów i dekoratorów wnętrz.

Projekt Marazzi - Dekory, geometryczne formy
Projekt Marazzi – Dekory, geometryczne formy

Na ostatnim piętrze w eleganckiej kamienicy na starówce Sorrento znajduje się pensjonat. Ideą, jaka przyświecała projektantom ze Studio Sorrentino, specjalizującego się w architekturze i aranżacji wnętrz, były właśnie te dwa kolory. 

Główną rolę w tym projekcie odegrała seria płytek Scenario z kolekcji Crogiolo, w której skoncentrowano się na efekcie przypominającym pociągnięcie pędzla. 

Projekt Marazzi - Dekory, geometryczne formy
Projekt Marazzi – Dekory, geometryczne formy

Klasyka gatunku, czyli czerń i biel powraca ze zdwojoną siłą. Ten duet jest niemal nieśmiertelny jeśli chodzi o wnętrzarskie trendy, ale ma tendencję wzrostową i spadkową, ale nigdy nie jest tak, że wprowadzanie go do mieszkania jest niemodne. Biel i czerń lubią się z różnymi fakturami, a do monochromatycznych wnętrz wnoszą trochę urozmaicenia.

8 KOLORÓW, KTÓRE ZDOMINUJĄ WNĘTRZA W 2021 ROKU

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×