Gdańsk industrialnie | proj. Flow Interiors

Gdańsk industrialnie | proj. Flow Interiors

Dacie wiarę, że mieszkanie, które jest bohaterem dzisiejszego wpisu ma jedynie 70 m2?! Efekt tak dużej przestronności i przestrzeni udało się uzyskać dzięki koncepcji usunięcia wszelkich ścian działowych i zastąpienia ich przeszkleniami we wnętrzu. Zasłony pozwalają na wykreowanie według własnych potrzeb przestrzeni intymnej. 

Przeszklenia we wnętrzu – przegląd projektów

Apartament został stworzony dla pary, która od początku wiedziała czego chce. Jedną z takich rzeczy było podporządkowanie aranżacji pięknemu widokowi zza okna. W efekcie powstało mieszkanie z elementami stylu industrialnego. Głównymi atutami projektu jest otwarty plan oraz ograniczenie do minimum kolorów i materiałów. 

Przedstawiona realizacja jest doskonałym przykładem na to, że nawet w małej łazience powinno znaleźć się miejsce na wolno stojącą wannę. Wystarczy przemyślana aranżacja i oczywiście chęci. 

Ważnym elementem tej realizacji jest również doskonale dobrane oświetlenie. Zwieszane lampy w czarnym wybarwieniu Toma Dixona (dostępne w naszych showroomach) podkreślają industrialny charakter mieszkania, natomiast oprawy wpuszczane doświetlają wnętrze. Ich minimalistyczna forma sprawia, że bezbłędnie wpisują się aranżację, eksponując jej atuty. 

Projekt: Ewa Franiak

Zdjęcia: Flat Info 

Zapytaj // naszego eksperta

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków