Metamorfoza 38-metrowego mieszkania w Warszawie | Dziurdzia Projekt | IH - Internity Home
Metamorfoza 38-metrowego mieszkania

Metamorfoza 38-metrowego mieszkania w Warszawie | Dziurdzia Projekt

Mieszkanie na Placu Zbawiciela, które miało zostać poddane remontowi, sprawiało wrażenie ciasnego ze względu na ciemne kolory i sposób umeblowania. Projekt zakładał stworzenie kuchni otwartej na resztę mieszkania oraz zastosowanie bieli na dużych powierzchniach. Te zabiegi nadały wnętrzu przestronności.

W kuchni postawiono na retro akcenty oraz kontrasty kolorystyczne. W oczy rzuca się zwłaszcza posadzka, żyrandol, krzesła i czarna lodówka. W łazience zrezygnowano z wanny na rzecz prysznica, który optycznie powiększa pomieszczenie. W celu przełamania monotonności bieli postawiono na mocne akcenty w wystroju, m.in. odsłonięto piękną ścianę z cegły. Kolorystyka i meble w sypialni natomiast również powiększają i porządkują przestrzeń. W przedpokoju podobny efekt został osiągnięty poprzez zamontowanie wysokich luster we frontach szafy. Ściany zdobią ręcznie drukowane sitodruki „California” z pracowni Longstory.

 METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE

METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIEMETAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIEMETAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE  METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE METAMORFOZA 38-METROWEGO MIESZKANIA W WARSZAWIE 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków