Skandynawski minimalizm w dwupoziomowym domu | Proj: Wojsz Studio | IH - Internity Home

Skandynawski minimalizm w dwupoziomowym domu | Proj: Wojsz Studio

Skandynawski minimalizm w znakomitym wydaniu

Cały koncept wnętrza powstał dla rodziny, która przeprowadzała się z małego mieszkania do domu szeregowego w Gdańsku. Mieszkańcy marzyli o większym metrażu i większej swobodzie użytkowej, co idelanie wpisuję się we wnetrza w stylu minimalistycznym.

Oto przed Wami projekt minimalistycznego wnętrza z nutą skandynawską. Bardzo jasny dom z dużymi oknami i z pięknymi drewnianymi schodami, które prowadzą do enklawy relaksu i ukojenia, sypialni. Wnętrze spójne dzięki powtarzalności form, materiałów i kolorów. Utrzymane w bieli i drewnie z małymi elementami szarości i czerni. W salonie na przeciwko typowej skandynawskiej sofy znajduję się kominek, który umila czas mieszkańcom w długie zimowe, bądź jesienne wieczory. 

Projekt mieszkania Wojsz Studio
Projekt mieszkania Wojsz Studio

Szafki w kuchni w bieli, funkcjonalne do samego sufitu z pięknymi drewnianymi blatami. Ciekawy dizajnerski okrągły okap nad elektryczną płytą. Kuchnia otwarta na salon, oddzielony funkcjonalną wyspą.  Wszystko to tworzy płynny i ciekawy układ mieszkania. 

Projekt mieszkania Wojsz Studio
Projekt mieszkania Wojsz Studio
Projekt mieszkania Wojsz Studio
Projekt mieszkania Wojsz Studio

Klienci stawiali na zastosowanie solidnych i trwałych elementów wyposażenia wnętrz.  Ze względu na ogrzewanie podłogowe znajdujące się na parterze i w łazience na piętrze domu jako wykończenie podłóg zaproponowano położenie płytek drewnopodobnych, włoskiego producenta o wysokiej klasie wytrzymałości.

 

Chcesz urządzić swoje mieszkanie/ dom? Koniecznie przyjdź do naszych salonów Warszawa, Kraków i Łódź >> Zobacz adresy!

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków