Spektakularna metamorfoza mieszkania na ul Złotej | IH - Internity Home

Spektakularna metamorfoza mieszkania na ul Złotej

Historia remontu 35 metrowego mieszkania jest dość długa. Właściciel zanim się zdecydował, że przejmie prace w swoje ręce zmagał się z ekipami remontowymi przez 4 miesiące. W okresie pandemii prawie wszyscy wzięliśmy się za remonty naszych mieszkań. Dlatego znalezienie dobrej i solidnej ekipy remontowej graniczyło z cudem. Pan Damian zanim zdecydował, że sam zrobi remont, choć na co dzień zajmuję się tworzeniem stron internetowych i kreowaniem wizerunku firm, przetestował kilku specjalistów remontowych. Niestety współpraca się nie układała i można powiedzieć, że legła w gruzach, dosłownie. 

Pan Damian niedawno kupił mieszkanie na ulicy Złotej w Warszawie. Zdecydował się na lokal do całkowitego remontu ponieważ chciał, aby wnętrze całkowicie odzwierciedlało jego charakter było spersonalizowane. 

Zanim przystąpił właściciel mieszkania do remontu wnętrza: 

– Pojechałem do sklepu z wyposażeniem wnętrz, oraz odwiedziłem sklep budowlany, żeby kupić szlifierki, kątownice oraz pozostały potrzebny sprzęt i po prostu zacząłem systematycznie pracować. Nie miałem w planach wykańczania łazienki, ale po sukcesie w salonie i sypialni stwierdziłem, że spróbuje i jakimś cudem się udało. Na wszystkich etapach bardzo pomogły mi filmiki instruktażowe na YouTube – wyjaśnia Pan Damian.

Mieszkanie znajduje się w bloku i zostało urządzone w ciekawy i intrygujący sposób. Znajdują się tu elementy dekoracyjne  z targów staroci, znaleźć można akcenty nowojorskiego stylu. Na ścianach i suficie mamy sztukaterię, nawiązanie do klasycznego stylu.  Materiały zostały wybrane dobrej i szlachetnej jakości jak marmur, drewno, miękkie tkaniny, a w łazience złota armatura.

 

Przyjdźcie do nas się urządzić – kliknijcie i zobaczcie adresy salonów 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków