CAMPEGGI - meble podążające za potrzebami | Nowość W Internity Home

CAMPEGGI – meble podążające za potrzebami | Nowość W Internity Home

Campeggi to marka, która doskonale rozumie dynamikę współczesnego życia. Misją firmy jest tworzenie produktów, podążających za potrzebami użytkowników i dostosowującymi się do przestrzeni, w której się znajdują. Meble projektowane są przez sztab młodych i wyjątkowo kreatywnych designerów, tworzących uniwersalne bryły z zaawansowanie technologicznie rozwiązaniami. Dla twórców związanych z Campeggi istotny jest komfort użytkowania, mobilność produktów i ich wytrzymałość. Poznajcie nowość w portfolio Internity Home, meble szyte na miarę potrzeb.

Campeggi

Campeggi
Pufa spełniająca jednocześnie rolę lampy – model MAROCCHINO

Wszystko się zmienia

Kolekcja marki Campeggi składa się dynamicznych mebli, które można personalizować dzięki modułom i szerokiej gamie tkanin. W ofercie znajduje się wiele sof z funkcją spania, przeznaczoną do codziennego użytku. Prosty system rozkładania, umożliwia zmianę kanapy w wygodne łóżko za sprawą kilku ruchów. Twórcy firmy zdają sobie sprawę z tego jak wygląda współczesne życie wielu z nas, dlatego ich meble są odpowiedzią na potrzeby użytkowników. Całkowicie zdejmowane poszycia, ułatwiają pranie, ale też pozwalają łatwo zmienić wygląd sofy czy fotela. Multifunkcjonalne modele mogą pełnić role leżanki, wypoczynku lub łóżka. Natomiast model Trick z regału, szybko zamieni się w stolik z dwoma krzesłami. 

campeggi
Regał Trick szybko zmieni się w stolik z dwoma krzesłami – idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego.

Hity produktowe 2020/2021 | Co będziemy kupować do naszych wnętrz

Modułowa sofa Giravolta.

Wygodne łóżko ukryte w sofie

Największą zaletą mebli wypoczynkowych Campeggi jest funkcja spania. Dla większości osób ta cecha jest bardzo istotna podczas wyboru kanapy. Potrzebujemy możliwości rozkładania, nie tylko podczas okazjonalnego nocowania gości, lecz również do codziennego spania. Marka ma w swoich kolekcjach sofy, które posiadają drewniane stelaże i wygodne materace, dzięki czemu po kilku ruchach zamienią się wygodne łóżko. Idealna propozycja do salonów, które po zmroku zmieniają się w sypialnie. Natomiast w porfolio Campeggi są też meble kompaktowe, które zajmują mało miejsca, a w razie potrzeby będą dodatkowym spaniem.  

Campeggi
Sofa Easy, która szybko zamieni się w komfortowe łóżko.

Campeggi – meble szyte na miarę potrzeb

Meble Campeggi charakteryzuje niekonwencjonalne podejście, humor, lekkość, mobilność i praktyczność. Sprawdzą się w mieszkaniach przeznaczonych na wynajem, pokojach dziecięcych, a także salonach, pełniących jednocześnie rolę sypialni. Marka ma również wiele propozycji dla przestrzeni komercyjnych i biurowych. Mode te są lekkie, dzięki czemu łatwo je przenosić, a także mają wiele możliwości konfiguracji. Mottem Campeggi jest „jesteśmy zawsze wierni sobie, ale zmieniamy się dla ciebie”.

 

Salon i sypialnia w jednym – pokazujemy najciekawsze sofy i narożniki z funkcją spania

ZOBACZ WIĘCEJ MEBLI MARKI

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków