Czym obecnie jest luksus? Luksusem możemy nazwać łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów a także fakt, że nie wychodząc z domu mamy możliwość zapoznać się z ofertą, która nas szczególnie zainteresowała. Luksus to również otaczanie się pięknymi przedmiotami, które oprócz spełniania podstawowych funkcji, wnoszą coś więcej. Dajmy na to – grzejnik… oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić ten tradycyjny, spełniający swoją nadrzędną rolę nienagannie. Jednak luksusem jest posiadanie grzejnika, który nie tylko ogrzeje nasz dom, ale też podkręci styl aranżacji. Nie daj się rutynie we wnętrzach i postaw na designerski grzejnik dekoracyjny – NIVA belgijskiej marki VASCO, który teraz możesz zamówić na specjalnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

vasco niva

proj. JT Grupa, zdj. Tom Kurek

 

Grzejnik NIVA marki Vasco w wyjątkowej ofercie cenowej dla klientów IH

Specjalnie dla architektów i klientów ostatecznych Internity Home przygotowaliśmy wyjątkową ofertę cenową na bestsellerowy grzejnik Niva marki Vasco*.

Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się mailowo lub telefoniczne z szefem działu grzewczego – Krzysztofem Majerskim lub odwiedź nasz showroom (kliknij, żeby sprawdzić adresy). Wszystkie informacje otrzymasz, podając unikalne hasło:

#niedajsięrutyniezIH

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY WYJĄTKOWEJ OFERTY >>

 

*Promocja obejmuje wybrane grzejniki pionowe NIVA w kolorze strukturalnej bieli (S600). Produkt możesz kupić w specjalnej cenie w okresie trwania naszej wyjątkowej oferty: od 13.02.2019 do 13.04.2019 r. Uwaga! Wybrane modele są dostępne od ręki. 

 

Krzysztof Majerski – szef działu grzewczego w showroomach z grupy Internity Home. Kiedy 15 lat temu zaczynał pracę w tej firmie, nadał kształt nowemu działowi. Zaczęło się od grzejników, obecnie są to już całe systemy C.O oparte o pompy ciepła a także rekuperacji oraz instalacje klimatyzacji. Od 2 lat rozwija flagową markę firmy – HushLab, w ofercie której znajdują się produkty renomowanych europejskich producentów. O sukcesie tego brandu świadczy fakt, że artykuły należące do rodziny HushLab cieszą się ogromną popularnością wśród najlepszych polskich architektów, z którymi Internity blisko współpracuje oraz wśród klientów ostatecznych. Dzięki kompleksowości usług działu grzewczego, Internity obsługuje kluczowe inwestycje w Polsce.

 

 

Niva pionowa jest ulubionym grzejnikiem architektów

,,Wszyscy topowi architekci, którzy przychodzą do mnie z prośbą o zaproponowanie im grzejnika imponującego nie tylko parametrami technicznymi, ale przede wszystkim designem, najczęściej wybierają Nivę. Przez pryzmat mojego 20 – letniego doświadczenia w branży, mogę stwierdzić, że ten grzejnik jest bezapelacyjnym bestsellerem. Choć dorobił się wielu „reprodukcji”, nikomu nie udało się skopiować jego doskonałych proporcji”– tak o Nivie opowiada Krzysztof Majerski, szef działu grzewczego w Internity Home w Warszawie (ul. Duchnicka 3, Żoliborz). Dodatkową zaletą Nivy jest to, że może współpracować z ekologicznym źródłem ciepła (pompa ciepła) – jest to zatem idealny produkt do niskotemperaturowych instalacji CO.

 

Niva to grzejnik radiacyjny, co w rzeczy samej oznacza, że oddaje ciepło głównie przez promieniowanie (działa jak słońce). Jest to najbardziej naturalne dla człowieka odbieranie ciepła.

 
vasco niva

Grzejnik Niva marki Vasco w projekcie wnętrza w stylu skandynawskim | źródło: www.vascoart.pl

 

Doskonałe proporcje NIVY

Dzięki doskonałym proporcjom, Niva doskonale pasuje do każdego rodzaju i stylu pomieszczenia. Znajduje ona zastosowanie, zarówno w łazience, jak i salonie, holu, kuchni, sypialni, klatce schodowej czy pokoju dziecka.

 

,,Swoją działalnością na rynku chcemy przede wszystkim promować ponadczasowy design, który dodatkowo jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Stąd też przygotowaliśmy specjalną ofertę na piękny grzejnik Niva. Kolor S600, czyli biel strukturalna, którą wybrałem, charakteryzuje się z jednej strony pożądaną uniwersalnością, z drugiej otwiera przed architektami mnóstwo możliwości, na przykład chociażby na zagranie w minimalistycznym wnętrzu różnymi fakturami.

Krzysztof Majerski (szef działu grzewczego w Internity Home)

 

Grzejnik Niva wtapia się w aranżację wnętrza | proj. Dekaa Architects

Grzejnik Niva wtapia się w aranżację wnętrza | proj. Dekaa Architects

Grzejnik Niva marki Vasco we wnętrzu

Grzejnik Niva marki Vasco we wnętrzu

Grzejnik Niva marki Vasco we wnętrzu

Grzejnik Niva marki Vasco we wnętrzu

Grzejnik Niva marki Vasco w pokoju dziecka

Grzejnik Niva marki Vasco w pokoju dziecka

 

Niva – w każdym stylu i rodzaju wnętrza

Dopełnieniem nowocześnie zaprojektowanego wnętrza jest grzejnik, który oprócz tego, że spełnia swoją nadrzędną funkcję, to wprowadza do projektu walor estetyczny. Niva jako idealny prostopadłościan jest jednym z najbardziej minimalistycznych projektów grzejników, jakie do tej pory zostały stworzone.

 

Designerski grzejnik wprowadza do projektu nowoczesny sznyt a przede wszystkim opowiada historię mieszkańców domu. Mówi o tym, jak ważny jest każdy detal aranżacji oraz jak bardzo cenimy sobie pięknie zaprojektowane produkty.

 

Prosta bryła grzejnika, o idealnie płaskiej płycie przedniej, jest zawieszana na szarych antracytowych konsolach. Zamysłem projektanta było pogłębienie cienia za grzejnikiem, aby lepiej wyeksponować jego kubiczną formę. Niva jest doskonała w każdym najmniejszym detalu: począwszy od konsol, na których grzejnik wieszamy, skończywszy na dedykowanym zaworze.

 

,,Po skończonej realizacji, często spotykam się z pytaniem, gdzie w danym wnętrzu jest ukryty grzejnik – to jest właśnie domena dobrze zaprojektowanego przedmiotu codziennego użytku i Niva od Vasco właśnie taka jest. Wtapia się w styl wnętrza, co więcej – często go podkreśla.”

Krzysztof Majerski

 

Grzejnik Niva w tym wnętrzu wygląda jak by był częścią obrazu

Grzejnik Niva w tym wnętrzu wygląda jak by był częścią obrazu

Grzejnik Niva idealnie wkomponowany w obraz wnętrza

Grzejnik Niva idealnie wkomponowany w obraz wnętrza

Grzejnik Niva idealnie wkomponowany w obraz wnętrza

Grzejnik Niva idealnie wkomponowany w obraz wnętrza

Łazienka w stylu minimalistycznym z grzejnikiem Niva wkomponowanym w aranżację | proj. Inuti

Łazienka w stylu minimalistycznym z grzejnikiem Niva wkomponowanym w aranżację | proj. Inuti

 

Skontaktuj się z nami w celu poznania szczególów specjalnej oferty na grzejnik NIVA marki VASCO –  wpisz w wiadomość tekstową hasło: #niedajsięrutyniezih>>