Jak ułatwić sobie urządzanie mieszkania? - 2 proste rady

Jak ułatwić sobie urządzanie mieszkania? – 2 proste rady

Dobry architekt w dzisiejszych czasach to podstawa. Nowoczesne technologie dają architektom ogromne możliwości. Jednym z najfajniejszych udogodnień naszych czasów, z których największe korzyści czerpią klienci biur architektonicznych, jest możliwość stworzenia wizualizacji wnętrza, które coraz bardziej przypominają rzeczywiste zdjęcia. Dobrym przykładem jest wizualizacja domu o powierzchni ok. 150 m2 przedstawiona w dzisiejszym wpisie, którego autorką jest Pani architekt współpracująca z naszym showroomem w Warszawie – Marta Dobiasz z biura projektowego NUBO.

 

architekt Warszawa
proj. NUBO

 

Zalety współpracy z profesjonalistami

Nie od dziś wiadomo, że wiedza i doświadczenie architekta są na wagę złota podczas urządzania domu. Architekt, który potrafi zbudować fajną relację, czyli umiejący wsłuchać się w potrzeby klienta, to prawdziwy skarb. Na podstawie wszystkich rozmów, architekt tworzy wizualizację wnętrza, która nie tylko ukazuje jak może wyglądać wymarzone M. Nieocenioną zaletą wykonania wizualizacji jest możliwość naniesienia poprawek na projekt. Gorzej jest w przypadku, gdy idziemy na żywioł – w razie jakichkolwiek pomyłek, albo po prostu zmiany zdania, tracimy nie tylko swój czas, ale też pieniądze.

 

Ten projekt pani Marta stworzyła dla rodziny z dwóją dzieci (niemowlak i trzylatek). Jak wspomina, klienci chcieli, aby było przytulnie, domowo i trochę w angielskim stylu. Duży nacisk kładziono na wygodę i funkcjonalność oraz przede wszystkim na to, aby dom był przystosowany dla rodziny z dziećmi.

 

pokój dziecka
proj. NUBO

 

Wysoka jakość przede wszystkim

Bardzo ważną zaletą współpracy z architektem jest to, że doświadczony projektant ma już ogromne rozeznanie z branży. Zna bardzo dobrze ofertę poszczególnych producentów oraz wie, który salon z artykułami do wyposażenia wnętrz oferuje najlepsze produkty i usługi. Pani Marta z biura projektowego NUBO zdecydowała się na współpracę z naszymi showroomami. Akurat do tego projektu z naszej oferty wybrała armaturę, ceramikę oraz sanitarkę. Marki, na które postawiła to: Hangrohe, Marazzi, Villeroy & Boch, Duravit oraz Tres.

 

architekt warszawa
proj. NUBO

 

Duchnicka 3  to adres na mapie designu Warszawy, który każdy powinien znać

Od ponad 25 lat współpracujemy z polskimi architektami i projektantami wnętrz. To u nas w jednym miejscu i czasie, na ogromnej powierzchni ekspozycyjnej, można poznać najświeższe trendy oraz zobaczyć produkty ponad 400 wyselekcjonowanych producentów z całego świata.

My po swojej stronie oferujemy profesjonalną pomoc – poczynając od doradztwa w zakresie produktowym i projektowym, kończąc na Twoim zadowoleniu. Decydując się na współpracę z Internity Home, zyskujesz nie tylko piękne wnętrze, ale przede wszystkim prestiż, jakość oraz nigdzie niespotykany komfort podczas urządzania domu.

 

architekt Warszawa
Showroom Internity Home w Warszawie przy ulicy Duchnickiej 3 (Żoliborz)
IH to miejsce inspirujących spotkań organizowanych dla architektów
IH to miejsce inspirujących spotkań organizowanych dla architektów

 

2 rady na ułatwienie sobie urządzania, albo remontowania mieszkania – podsumowanie

Budowa domu, a nawet jego remont, często zamiast być przyjemnością, okazuje się być złem koniecznym. Mówi się nawet o tym, że te czynności stanowią jeden z największych egzaminów wśród młodych małżeństw. Zamiast ryzykować, powinniśmy się zdać na profesjonalistów w postaci:

  • architekta (dobry architekt często jest nie tylko wspaniałym doradcą i wizjonerem, ale też mediatorem);
  • profesjonalnego showroomu, który oferuje kompleksowe wyposażenie wnętrza.

Na etapie planowania, zakupów i ostatecznego urządzania, warto mieć pod ręką architekta, który współpracuje z salonem, takim jak nasze, gdzie w jednym miejscu i czasie znajdziemy wszystkie artykuły do wyposażenia domu – od wykończenia ścian i podłóg, przez meble i sanitariaty, aż po tkaniny. To stanowi ogromne ułatwienie. Nie dość, że nie musimy jeździć z jednego miejsca w drugie, to jeszcze nad całym projektem czuwa jedna osoba, która wszystko logistycznie organizuje i która zna już nasze preferencje i potrzeby.

 

architekt Warszawa
Moodboard produktowy stworzony w naszym showroomie Internity Home

 

Przeczytaj również

Czy warto zatrudnić architekta? Jaka jest jego rola? O(d)powiadamy!

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków