Moodboard jako narzędzie komunikacji wizualnej z klientem
Moodboard przygotowany przez Grupę NONO
Moodboard przygotowany przez Grupę NONO

Moodboard jako narzędzie komunikacji wizualnej z klientem

Moodboard to spersonalizowany koncept urządzenia całego wnętrza w jednym miejscu – tak jak to odbywa się w naszych showroomach przy pomocy specjalistów w swoich dziedzinach. Ogromne doświadczenie we współpracy z architektami a także kompleksowe podejście Internity Home do tematu wyposażenia luksusowych przestrzeni prywatnych oraz publicznych – to wszystko sprawia, że jesteśmy pionierami w branży a proces urządzenia wnętrza staje się czystą przyjemnością.

 

 

Moodboard… i wszystko jasne

Wyobraźnia jest niezbędna w wielu dziedzinach życia, w tym w urządzaniu i aranżacji wnętrz. Architekci nie bez powodu tworzą wizualizacje, które pomagają ich klientom w podejmowaniu decyzji.

Schody zaczynają się w momencie, gdy idziemy do salonu z wyposażeniem wnętrz i zaczynamy urządzanie. Najczęściej wszystko kupujemy w wielu miejscach, dlatego trudno nam sobie wyobrazić, czy dana deska podłogowa będzie pasowała do płytek, które nam się podobają.

W naszym showroomie nie tylko kompleksowo urządzisz wnętrze, ale też przy pomocy naszego specjalisty lub architekta, z którym współpracujesz, możesz stworzyć moodboard, który pomoże Ci w podejmowaniu decyzji zakupowych. Specjalnie przygotowane standy a także mnóstwo próbek produktów – to wszystko jest do Twojej dyspozycji.

 

Jak stworzyć moodboard? Ułóż na specjalnie przygotowanej platformie produkty, które Cię interesują. Sprawdź, czy pasują do siebie kolorystycznie i materiałowo. Modyfikuj do momentu, aż osiągniesz satysfakcjonujący efekt. Gotowe – można przejść do zakupów! 🙂

 

Obudź ducha kreatywności

W naszych showroomach, na ogromnej powierzchni ekspozycyjnej znajdziesz produkty najlepszych światowych brandów. W ofercie IH znajdziesz: płytki, ceramikę, sanitarkę, armaturę, oświetlenie, deski podłogowe, podłogi winylowe, tkaniny, tapety, sztukaterie, drzwi, klamki, systemy grzewcze, rozwiązania do inteligentnego domu, meble, dywany, sauny i wiele, wiele innych. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze jak smakuje luksus ubrany w piękne produkty i niespotykany dotąd komfort w urządzaniu wnętrz. Spróbujesz? 🙂

 

W ramach Atelier Internity Home powstała profesjonalna wzorcownia. Dzięki imponującej bibliotece materiałowej, specjalnie przygotowanym stanowiskom do tworzenia moodboardów i regulowanemu oświetleniu, jest to doskonałe miejsce do pracy dla architektów i projektantów wnętrz.

 

Kliknij, żeby sprawdzić adresy naszych showroomów>>

 

wzorcownia Internity Home
Wzorcownia Internity Home przy ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie

 

Holistyczne spojrzenie

Wystarczy uruchomić wyobraźnię i pokłady kreatywności, aby stworzyć koncept całego wnętrza. Wybierz tkaniny, tapety, płytki, deski, baterie, oprawy i cokolwiek przyjdzie Ci do głowy i zrealizuj swój pomysł na piękne wnętrze! 🙂

Moodboardy są wspaniałym narzędziem nie tylko do tworzenia zindywidualizowanych konceptów na wnętrze, ale też do pracy z klientem. Współpracujący z nami architekci często wspomagają się moodbardami, aby przekazać swoją wizję klientowi. Często też stają się motywem i inspiracją do rozmów przy pysznej kawie o Twoim wnętrzu.

 

 

Potrzebujesz pomocy przy urządzaniu mieszkania / domu? Napisz do nas:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agata Pietrzak

  Specjalista // Meble
  ×

  Joanna Siarecka

  Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
  ×

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Sylwia Matusiak

  Specjalista // Podłogi drewniane
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków