Duravit HygieneGlaze - powłoka, która skutecznie zabija bakterie i zarazki

Duravit HygieneGlaze – powłoka, która skutecznie zabija bakterie i zarazki

Marka Duravit znalazła odpowiedź na pytanie jak ułatwić utrzymanie higiny w toalecie. HygieneGlaze to innowacyjne szkliwo ceramiczne, które skutecznie zabija bakterie i zarazki. Zapewnia tym samym więcej higieny w misce toaletowej i pisuarze. Miski z tą technologią dostępne są w salonach z grupy Internity Home.

>>Skontaktuj się z naszym specjalistą<<

DANIEL KWIATKOWSKI

Specjalista //Wyposażenie wnętrz

Duravit HygieneGlaze – najwyższy standard higieny 

HygieneGlaze nie jest powłoką powierzchniową, a szkliwem ceramicznym, trwale połączonym z ceramiką w procesie wypalania, zapewniając ciągłą ochronę i długotrwałą skuteczność. Testy przeprowadzone przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie w Bonn potwierdzają, że HygieneGlaze zabija bakterie z niemal bezprecedensową skutecznością 99,9%. Bez bakterii, długotrwale, pewnie: dzięki HygieneGlaze marka Duravit wprowadza nowy standard higieny do łazienki.

>>>HygieneGlaze jest dostępne do misek toaletowych i pisuarów z serii ME by Starck i P3 Comforts.

Powłoka HygieneGlaze jest zintegrowana ze szkliwem ceramicznym, następnie trwale połączona z ceramiką w procesie wypalania. Grafika przedstawia rozwój bakterii i drobnoustrojów (pałeczka okrężnicy / bakterie fekalne) na ceramice tradycyjnej i ceramice z HygieneGlaze. Redukcja jednostek tworzących kolonie bakteryjne wynosi w przypadku HygieneGlaze 99,9% w ciągu 24 godzin.

Testy zostały przeprowadzone i sprawdzone przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego przy Uniwersytecie w Bonn.

Łazienkowe klasyki z powłoką Duravit HygieneGlaze

Ikony wyposażenia łazienkowego z serii ME by Starck, które cieszą się największą popularnością wśród architektów, dostępne są z powłoką HygieneGlaze. Miska toaletowa i bidet w wersji stojącej z serii ME by Starck lub w wersji komfortowej: miska toaletowa z deską sedesową z funkcją mycia SensoWash® Slim wraz z pilotem do wszystkich funkcji podstawowych. Alternatywnie w formie miski toaletowej wiszącej z zakrytym mocowaniem Durafix. Wszystkie miski toaletowe cechują się wspólnymi elementami – optymalnym, oszczędnym spłukiwaniem wody i zredukowaną konstrukcją. Nowe deski sedesowe są wyposażone w mechanizm wolnego opadania oraz można je łatwo zdjąć jednym ruchem ręki.

Kolekcje do łazienki Duravit – produkty, które pokochali architekci

Testy spłukiwania

Produkty Duravit wyznaczają nieustannie nowe trendy również pod kątem zużycia wody. Technika „Dual Flush“, czy też technologia „Duravit Rimless“ z dynamicznym prowadzeniem wody przy niezmiennej mocy spłukiwania to tylko dwa z wyników naszej nieustannej pracy nad rozwiązaniami oszczędnymi i przyjaznymi dla środowiska. Redukcja zużycia wody z 12 na 6 wzgl. 4,5 litrów na proces spłukiwania to znaczący wynik.

Otwarty rant spłukujący umożliwia innowacyjny i dynamiczny przepływ wody, który zapewnia znakomitą skuteczność spłukiwania, nawet przy użyciu niewielkiej ilości wody. Jednocześnie sprawia, że miska jest szczególnie łatwa do utrzymania w czystości, a doprowadzenie jej do perfekcyjnego stanu nie zajmuje dużo czasu.

Testy okresu użytkowania

Długi okres użytkowania produktów stanowi główne zadanie w pracy nad rozwojem produktów marki Duravit. Odnosi się to nie tylko do ponadczasowego designu. Wszystkie badania i testy długotrwałości w zakresie funkcjonowania i zdatności do intensywnego użytkowania materiałów są priorytetowe dla firmy. Tylko w ten sposób może ona zagwarantować produkty, które są w stanie sprostać wymogom i potrzebom użytkowników.

Produkty z technologią HygieneGlaze

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków