Kolekcje do łazienki Duravit - produkty, które pokochali architekci

Kolekcje do łazienki Duravit – produkty, które pokochali architekci

Geometryczne formy i struktury były od niepamiętnych czasów podstawowymi elementami projektowania w architekturze. Także w wielu seriach firmy Duravit kształty prostokąta, czy koła stanowią podstawową serię projektową.

Kolekcje do łazienki Duravit
Produkty marki Duravit subtelnie nawiązują do geometrycznych form.

Formy, które dążą do ideału 

Geometryczne formy w projektach Durowitu często stanowią oczywisty podstawę koncepcji projektu. Natomiast czasem pojawiają się w bardziej subtelnej, abstrakcyjnej formie. Od owalnych umywalek nablatowych z serii Luv, poprzez uderzające, precyzyjne prostokąty umywalek DuraSquare, aż po okrągłe lustra i delikatne promienie ceramiki Happy D.2 Plus o archetypowym kształcie litery D. Duravit oferuje różnorodne rozwiązania i konfiguracje dla dowolnej koncepcji projektowej.

Kolekcje do łazienki Duravit

Najwyższe standardy wzornictwa w łazience – Happy D.2 Plus od Duravitu

Kolekcje do łazienki Duravit – wybór architektów

Właśnie dzięki pięknym i subtelnym formom, kolekcje do łazienki Duravit trafiają do architektów i projektantów wnętrz. Proponowane przez markę produkty stanowią rozwiązania dostosowane do indywidualnych życzeń i wymagań klientów. Czy to z wyraźnymi krawędziami, łagodnymi krzywiznami, czy też połączeniem tych dwóch – serie Duravit nadają każdej łazience indywidualny charakter. Ponadczasowe, a jednocześnie nowoczesne kontury oraz uniwersalność serii, pozwala na łączenie ich w dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb inwestora.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków