Duravit prezentuje kompletną serię łazienkową D-Neo | IH - Internity Home

Duravit prezentuje kompletną serię łazienkową D-Neo

Seria D-Neo stanowi nowe podejście do aranżacji łazienki. Asortyment kolekcji jest imponujący dzięki prostym liniom i geometrycznym kształtom, a poszczególne elementy całego asortymentu łazienkowego pasują do każdego wnętrza – zarówno kompaktowego, jak i przestronnego. D-Neo przetrwa krótkotrwałe trendy i jest doskonałym uzupełnieniem aranżacji o dowolnym stylu. Pierwsza seria łazienkowa belgijskiego projektanta Bertranda Lejoly’ego jest świadectwem jego niezwykłego instynktu do projektowania wnętrz. Elementy serii D-Neo pasują do wszystkich łazienek, bez względu na ich wielkości i układ. Ich eleganckie formy tworzą przestrzeń, w której może rozwinąć się indywidualny styl z designerskimi elementami, które reprezentują znacznie więcej niż zwykłą funkcjonalność. Dzięki dużej różnorodności elementów ceramicznych, wysokiej jakości mebli łazienkowych, szerokiej gamie wanien i baterii D-Neo oferuje możliwość urządzenia każdej łazienki w produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Duravit D-Neo
Duravit D-Neo dzięki dużej różnorodności elementów, oferuje możliwość urządzenia każdej łazienki w produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Łazienka nie musi być nudna | 20 najciekawszych projektów

Ceramika łazienkowa, która dopasuje się do stylu wnętrza

Wszechstronność D-Neo przejawia się w gamie dostępnych umywalek: od umywalek meblowych i wariantów do wbudowania po małe umywalki do rąk i umywalki nablatowe. Wyraziste ranty umywalek to ich cecha charakterystyczna. Asymetryczne rozwiązania w połączeniu z dopasowanymi szafkami podumywalkowymi przyciągają wzrok dzięki praktycznej przestrzeni do przechowywania. Umywalki nablatowe są dostępne w wariantach owalnych lub okrągłych, co podkreśla wszechstronność D-Neo.

Duravit D-Neo
Duravit D-Neo – wyraziste ranty umywalek to ich cecha charakterystyczna. 

Wszystkie toalety są wyposażone w technologię Duravit Rimless®, można je zamówić z antybakteryjnym szkliwem ceramicznym HygieneGlaze i zapewniają doskonałe wyniki spłukiwania przy zaledwie 4,5 litra wody. Seria D-Neo oferuje również pasujący bidet.

Kolejną atrakcją w tym segmencie cenowym jest wolnostojąca wanna DuraSolid® o eleganckim wyglądzie i stylu przypominającym owalne umywalki stawiane. Przy długości zaledwie 1600 mm doskonale prezentuje się również w mniejszych łazienkach. Wanny do zabudowy z akrylu sanitarnego z jednym skośnym oparciem są dostępne w pięciu rozmiarach od 1500 x 750 do 1800 x 800 mm. Wersję 1800 x 800 mm można zamówić również z dwoma oparciami. Ponadto wanny do zabudowy są dostępne w wersji z hydromasażem, który zapewnia wyjątkowy komfort. Sześć płaskich dysz wodno-powietrznych rozmieszczonych w ścianach bocznych zapewnia przyjemny efekt masażu.

Biały Tulipan – kolekcja łazienkowa Philippe Starcka dla marki Duravit

Duravit D-Neo – kompletne wyposażenie salonu kąpielowego 

Dyskretne, ale wyraziste – baterie wyróżniają się również prostym, geometrycznym kształtem. Charakterystycznie wąski, pionowo ustawiony uchwyt jest standardem w całej gamie. Po raz pierwszy dostępne są również baterie umywalkowe z funkcją FreshStart: zimna woda płynie w centralnej pozycji. Ciepłą wodę dodaje się tylko wtedy, gdy użytkownik celowo przesuwa uchwyt w lewo, ograniczając energochłonną produkcję ciepłej wody do sytuacji, w których jest ona rzeczywiście potrzebna.

Dostępne w szerokościach od 410 do 1400 mm i w licznych możliwościach aranżacyjnych, meble D-Neo stanowią doskonałe uzupełnienie każdej łazienki. Trzy nowe dekory imitujące drewno uzupełniają wybór wykończeń mebli D-Neo, co daje w sumie 13 opcji kolorystycznych. Harmonijny obraz całościowy dopełnia ergonomiczny uchwyt w diamentowo-czarnym wykończeniu. Pośrednie światło zapewniane przez dopasowane okrągłe lustra z serii Light + Mirror tworzy przyjemną atmosferę. Lustra i szafki lustrzane są dostępne w wersji prostokątnej z oświetleniem krawędziowym LED u góry, gwarantującym optymalne oświetlenie strefy mycia.

Zapytaj // naszego eksperta

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków