GROHE Perfect Match – koncepcja ułatwiająca projektowanie łazienek

GROHE Perfect Match – koncepcja ułatwiająca projektowanie łazienek

Trend, który od dawna dominuje na rynku wnętrzarskim, dotarł również do łazienek w postaci kompletnych rozwiązań, ułatwiających projektowanie spójnych przestrzeni. Konsumenci chcą gotowych zestawień produktów, w których wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. Odpowiedzią na ich potrzeby jest koncepcja GROHE Perfect Match firmy GROHE, wiodącego na świecie producenta z branży sanitarnej. Kompletne rozwiązania łazienkowe marki wyróżniają się idealnym dopasowaniem każdego z elementów pod względem formy oraz funkcji. Armatura, system prysznicowy, ceramika, miska WC, bidet czy akcesoria – wszystko od jednego producenta jako gwarancja efektu wizualnego oraz komfortu użytkowania.

GROHE Perfect Match
Perfekcyjna łazienka od GROHE.

Bezdotykowa armatura – nowy standard higieny od GROHE

Projektowanie bez przeszkód

Łazienka jest miejscem odpoczynku, które podobnie jak inne przestrzenie w domu. Powinna odzwierciedlać indywidualny gust, a przy okazji być funkcjonalne i służyć przez wiele lat. Właśnie dlatego konsumenci często mają trudności z wyborem odpowiednich produktów. Część osób decyduje się na małą wannę, z której korzystają tylko w podstawowy sposób, podczas gdy inni preferują bardziej przestronne i oryginalne rozwiązania, żeby stworzyć w swoim domu prywatne spa. Niektórzy wolą okrągłe kształty inspirowane naturą, inni zaś lubią wyraziste, kwadratowe bryły. Natomiast w przypadku gdy ktoś chce odnowić lub przeprojektować całą łazienkę, szeroki wybór produktów może być przytłaczający. Koncepcja GROHE Perfect Match powstała jako wsparcie dla ekspertów, którzy pomagają klientom w podjęciu najlepszych decyzji zakupowych. Rozwiązanie firmy GROHE pomaga w szybkim przygotowaniu projektu. Gotowe koncepcje połączeń armatury, umywalki, wanny, prysznica, miski WC i akcesoriów gwarantują spójność pod względem formy oraz funkcjonalność. Takie podejście pozwala instalatorom, sprzedawcom detalicznym czy architektom skoncentrować się na potrzebach i pragnieniach swoich klientów, bez długiego poszukiwania właściwych zestawień. Ułatwia to konsultacje i sprawia, że są one szybsze, przyjemniejsze i bardziej opłacalne zarówno dla ekspertów, jak i klientów, którzy korzystają z wizualnie spójnej i doskonale funkcjonalnej łazienki.

GROHE Perfect Match

Zaletą koncepcji Perfect Match dla instalatorów i sprzedawców jest też z pewnością mniejsza ilość reklamacji. Architekci mogą natomiast skupić się na ogólnym zarysie projektu łazienki bez konieczności szukania odpowiednich produktów.

GROHE Perfect Match

Lastryko w łazience | Inspirujące projekty architektów

GROHE Perfect Match – idealne dopasowanie

Koncepcja obejmuje również komponenty, których nie widać na pierwszy rzut oka, ale odgrywają one istotną rolę w projektowaniu łazienki. System instalacyjny GROHE Rapid SLX jest szybki w montażu i pozwala na łatwe wprowadzanie zmian w przyszłości. Zintegrowane przyłącze prądu umożliwia na przykład późniejszy montaż toalety myjącej GROHE Sensia Arena. Do innych zalet systemu należy zaliczyć zawór spłukujący z funkcją regulacji przepływu wody, który jest idealnym rozwiązaniem do misek bezkołnierzowych, łatwą konserwację czy szeroki wybór przycisków spłukujących, takich jak małe przyciski GROHE Arena Cosmopolitan S w pełnej gamie kolorów GROHE. W strefie prysznica zaś nowoczesne baterie GROHE SmartControl do montażu podtynkowego idą w parze z uniwersalnym elementem podtynkowym GROHE Rapido SmartBox. Jest on łatwy w montażu oraz zapewnia intuicyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta funkcje prysznicowe.

Najlepsze połączenia produktów GROHE

#1 GROHE Essence – Naturalna Elegancja
Delikatne formy inspirowane naturą i subtelna stylistyka produktów z kolekcji GROHE Essence wprowadzają spokój oraz ponadczasową elegancję do aranżacji łazienki. To rozwiązanie idealne dla osób, które postrzegają łazienkę jako przestrzeń służącą odpoczynkowi.

GROHE Perfect Match
Dyskretna elegancja z kolekcją ESSENCE GROHE.

#2 GROHE Plus – Subtelny minimalizm
Główną inspiracją do stworzenia kolekcji GROHE Plus był łuk – kształt, łączący w sobie jednocześnie lekkość i solidność. W rezultacie powstało wzornictwo, którego znakiem rozpoznawczym jest harmonia pomiędzy idealną formą okręgu i wyrazistymi liniami sześcianu. Dzięki temu armatura z kolekcji GROHE Plus idealnie pasuje do ceramiki zarówno o okrągłym, jak i kwadratowym kształcie.

Bateria GROHE PLUS z wyciąganą wylewką pozwala min. z łatwością umyć włosy.

#3 GROHE Eurocube – Styl kubistyczny w nowoczesnym wydaniu
Kolekcja GROHE Eurocube powstała z myślą o miłośnikach nowoczesnego, minimalistycznego designu, którzy cenią oryginalne i wyróżniające się wnętrza. Połączenie armatury o odważnych, geometrycznych kształtach z wyrazistymi liniami ceramiki GROHE Cube ułatwia stworzenie łazienki w iście nowoczesnym stylu.

GROHE Perfect Match

GROHE Perfect Match to koncepcja, która ułatwia ekspertom projektowanie wymarzonych łazienek dla swoich klientów. Kompletne rozwiązania łazienkowe: ceramika, armatura, prysznice oraz akcesoria są idealnie dopasowane do siebie pod względem formy i funkcji. Ponadto zapewnia oszczędność czasu dla instalatorów, sprzedawców i architektów, dzięki gotowym zestawieniom produktów, które są spójne pod względem wizualnym oraz technicznym. Natomiast starannie dobrane kombinacje produktów pozwalają na płynny i szybki proces doradztwa.

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków