Kolekcja TUO Miloni - nowa seria mebli od Studio Rygalik

Kolekcja TUO Miloni – nowa seria mebli od Studio Rygalik

STUDIO RYGALIK założone przez Tomka Rygalika w 2006 roku, propaguje świadomy sposób myślenia o projektowaniu. Działalność studia skoncentrowana jest na projektowaniu wobec wyzwań współczesności, działając na rzecz zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialnej konsumpcji dóbr materialnych i zasobów naszej planety. Po udanej współpracy Tomka Rygalika z takimi markami jak Paged czy Nobonobo, kolejna znana polska firma zaproponowała studiu stworzenie kolekcji mebli. Właśnie tak Miloni i Studio Rygalik połączyli siły i pasję do świadomego tworzenia z poszanowaniem natury. Premierowa kolekcja TUO to zupełnie nowa estetyka mebli drewnianych. Wydobywa ona piękno litego drewna przy użyciu powściągliwych i przyjaznych w charakterze, organicznych form. TUO łączy precyzyjny proces rzemieślniczy z zaawansowanym wzornictwem, a całość dopełniają nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Kapsułowa kolekcja TUO Miloni

Nowa kolekcja Studia Rygalik dla Miloni realizuje kapsułowy koncept wnętrza. Zestaw mebli umożliwia stworzenie podstawy aranżacyjnej strefy dziennej jak i domowego biura. Seria TUO składa się z biurka, regału modułowego oraz rozkładanego stołu. Zestaw doskonale wpisze się w różnorodne konteksty, stając się wyjątkowym elementem wyposażenia wnętrz mieszkalnych, ale też biurowych. TUO odpowiada tym samym na zmieniające się potrzeby użytkowe oraz nowe modele pracy. Wszystkie meble z nowej kolekcji marki Miloni, zamówisz w salonach z grupy Internity Home.

>>Skontaktuj się z naszym specjalistą i poproś o wycenę:

BARBARA KĘDZIERSKA

Specjalista // Meble

Stół TUO

Rozkładany stół na cokole wykonany jest z litego drewna. Jego zgrabna, organiczna forma nie przeczy znaczącym wymiarom i niezawodnej stabilności. Nowoczesny, trwały, a przy tym łatwy w użytkowaniu mechanizm rozkładania pozwala na dostosowanie długości blatu do spotkań w większym gronie. Niezaprzeczalnym atutem stołu TUO w wersji rozkładanej jest brak dzielenia blatu, przez co cały mechanizm rozkładania pozostaje niewidoczny. Natomiast współczesny charakter stołu podkreślono za sprawą metalowej podstawy. Stół TUO doskonale sprawdzi się jako miejsce rodzinnych biesiad, a także biznesowych spotkań.

Kolekcja TUO Miloni

Stół i krzesła do jadalni – jak wybrać? Praktyczne porady i inspiracje

Kolekcja TUO Miloni – regał modułowy 

Miękka, organiczna forma systemu regałów TUO wypracowana została poprzez wyraźne zaokrąglenia rantów oraz wyoblone wykończenie krawędzi półek oraz elementów konstrukcyjnych. Uniwersalne wzornictwo i wykonanie z naturalnego, ciepłego materiału jakim jest drewno dębowe pozwala na zastosowanie regału zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w tzw. biurze domowym lub wnętrzach mieszkalnych. Specjalnie opracowany system łączenia elementów regału umożliwia personalizację poprzez możliwość konfiguracji jego wysokości i szerokości.

Biurko TUO

Mebel wykonany w całości z drewna litego, charakteryzuje blat o miękko frezowanych krawędziach oraz stabilna podstawa. Wszystkie krawędzie biurka zostały wyfrezowane odpowiednimi promieniami tak by uwypuklić piękno drewna oraz subtelną organiczną linię nóg. W opcjach wyposażenia biurka TUO znajdziemy, listwę zasilającą z organizerem kabli i eleganckim drewnianym przepustem kablowym oraz blendę akustyczną dostępną w kolorach tapicerki MILONI. 

Kolekcja TUO Miloni

Biurko podnoszone TUO

Wersja podnoszona biurka TUO posiada, niespotykane dotąd na rynku rozwiązanie. Połączono tutaj mebel wykonany w całości z drewna litego z elektryczną regulacją wysokości. Podnoszony blat pozwala na perfekcyjne dostosowanie wysokości mebla do sylwetki oraz preferencji użytkownika. Jednocześnie mechanizm zapewnia komfortowe warunki pracy – zarówno na siedząco, jak i na stojąco. Nowoczesny system podnoszenia został dyskretnie ukryty w drewnianej obudowie, co pozwoliło zachować ciepły, domowy charakter biurka. Mebel charakteryzuje blat o miękko frezowanych krawędziach oraz stabilna podstawa o subtelnie organicznej linii. Tutaj podobnie jak w wersji klasycznej biurka, znajdziemy listwę zasilającą z organizerem kabli i eleganckim drewnianym przepustem kablowym oraz blendę akustyczną dostępną w kolorach tapicerki MILONI.

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków