Najwyższe standardy wzornictwa w łazience - Happy D.2 Plus od Duravitu

Najwyższe standardy wzornictwa w łazience – Happy D.2 Plus od Duravitu

Ceniona niemiecka martka Duravit, tworząca wyjątkowe rozwiązania łazienkowe, zaprezentowała dwie nowe linie produktów. Seria Happy D.2 Plus oferuje wersje aranżacji przestrzeni mycia jako kontynuację idei eleganckich, wyrazistych kolekcji. Archetypowy otwarty owal klasycznego designu Happy D. pojawia się we wszystkich elementach nowej serii. Umywalki nablatowe o wyraźnych liniach, z pasującymi konsolami i dopasowanymi półwysokimi szafkami oraz okrągłymi lustrami, tworzą idealnie zharmonizowaną przestrzeń łazienki. Nowa seria pozwala na indywidualne skomponowanie eleganckich, wyrazistych aranżacji w ciemniejszych lub jaśniejszych barwach.

Happy D.2 Plus

Dwa nowe niestandardowe warianty obszaru mycia w serii Happy D.2 Plus

Seria Happy D.2 Plus zapewnia jeszcze większe możliwości personalizacji: panel konsoli może być wybrany spośród sześciu wykończeń, co umożliwia uzyskanie rozmaitych, wyrazistych kombinacji – monochromatycznych, w harmonijnej kolorystyce lub kontrastujących. C-shaped jest dostępny z ceramiczną, błyszczącą białą krawędzią zewnętrzną w połączeniu z szafką podumywalkową lub metalową konsolą w chromie. Natomiast C-bonded ma teraz nową, zaokrągloną krawędź zewnętrzną w tym samym kolorze co szafka pod umywalkę lub pasującą do metalowej konsoli w kolorze Czarny mat. W każdym przypadku mamy do czynienia z umywalkami z wąską, typową płaską krawędzią i harmonijnie zintegrowaną półką na baterię. Umywalki są dostępne w trzech szerokościach (575, 775 i 975 mm). Biała akrylowa osłona ukrywa armaturę pod umywalką, gwarantując idealną estetykę.

Metalowe konsole o regulowanej wysokości ze zintegrowanym wieszakiem na ręczniki są dostępne opcjonalnie z półką lub wbudowaną szufladą. Kolejną opcją jest siedzisko (szerokość 625 mm) ze zintegrowaną szufladą, którą można dodać jako praktyczne przedłużenie konsoli po lewej lub prawej stronie. Duravit oferuje również poduszkę w kolorze szarym, wykonaną z tkaniny nadającej się do wilgotnych pomieszczeń.

Happy D.2 Plus

Nowość marki Duravit – płaski brodzik Tempano

 

Przestrzeń mycia w najwyższych standardach wzornictwa w łazience

Wiszące szafki podumywalkowe z dwiema szufladami oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. Są one dostępne w jedenastu wykończeniach powierzchni, można wybierać między luksusowym drewnem lub matowymi powierzchniami w jasnych lub ciemnych odcieniach. Wersja Grafit super mat jest również wyposażona w powłokę chroniącą przed odciskami palców. Opcjonalnie dostępny jest również wysokiej klasy organizer wewnętrzny w kolorze Klonu lub Orzecha.

Nowe warianty obszaru mycia można idealnie łączyć ze wszystkimi elementami z serii Happy D.2 i Happy D.2 Plus. Rozwiązania te zapewniają spójny design wszystkich elementów w łazience. Happy D.2 Plus oferuje spójną koncepcję kolorystyczną z toaletami i bidetami w kolorze antracytowym. W kolekcji znalazły się wanny z bezszwowymi obudowami w grafitowym supermacie. Idealnie harmonizując z czarną metalową konsolą i ciemnymi powierzchniami mebli.

Happy D.2 Plus

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków