Kolorowa ceramika w łazience w ponadczasowym stylu | IH - Internity Home

Kolorowa ceramika w łazience w ponadczasowym stylu

 

Jak urządzić ponadczasową łazienkę z kolorową ceramiką? Projekt stworzony przez studio LoveTo design doskonale łączy nowoczesność z tradycją. Klasyczna baza oraz najwyższej jakości ceramika łazienkowa w stonowanym matowym kolorze kawy – jak się okazuje – to duet doskonały.

 

 

proj.: LoveTo design
proj.: LoveTo design

 

W kolorze kawy

Jak znaleźć balans między wyważonym a energetycznym? Ceramika polskiej marki HushLab w kolorze kawy to doskonały wybór do ponadczasowych wnętrz romansujących z trendami.

Architektki tworzące pracownię LoveTo Design połączyły piękne płytki wielkoformatowe czerpiące z przeszłości z czarną armaturą i kolorową ceramiką. Ściany otulone szlachetnymi barwami i emanujące majestatycznością marmuru nabrały klasycznego wyrazu dzięki sztukateriom. Subtelne zaokrąglenia łagodzą mocny wzór na ścianach oraz przynoszą poczucie harmonii i spokoju. Całość dopełniają mosiężne dodatki.

 

proj.: LoveTo design
proj.: LoveTo design

 

Pełne wyciszenie

Przytulności wnętrzu nadaje drewno w orzechowym wykończeniu zastosowane na zabudowach. Tym sposobem łazienka ma nie tylko kameralny charakter, ale też, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, skrywa wiele miejsca do przechowywania. Jej funkcjonalność zwiększa połączenie wanny z prysznicem oddzielonym od reszty minimalistycznym szklanym parawanem. Pionowe wąskie lustro wraz z drzwiami bez ościeżnic wyższymi niż standard optycznie powiększają wnętrze.

 

Mały metraż zobowiązuje do optymalnego wykorzystania przestrzeni, dbałości o każdy detal oraz poszukiwania złotego środka w drodze do osiągnięcia doskonałej harmonii.

 

proj.: LoveTo design
proj.: LoveTo design

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków