lustra miior
Mioor

Lustra Miior z oświetleniem LED – nowy wymiar rozwiązań do łazienki

Polska marka Miior zajmująca się produkcją innowacyjnych luster łazienkowych, przedstawiła właśnie nowy wariant dobrze znanego na rynku produktu. Lustro MOON dostępne jest teraz w ramie złotej i miedzianej. Rozwiązanie to jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy coraz częściej do urządzania łazienek, wybierają dodatki własnie w tych kolorach . Lustra Miior stanowią połączenie innowacyjnych rozwiązań i eleganckiej formy, którą dodatkowo można spersonalizować. 

Model MOON dostępny w kolorze złotym i miedzianym.

Lustra Miior – nowoczesne rozwiązania, klasyczna forma

Marka Miior tworzy własne, opatentowane rozwiązania dla swoich produktów. Od niemal dekady udoskonala autorskie pomysły, aby poprawiać komfort użytkowników. Nowatorski mechanizm wysuwny, pozwala mieć lustro tak blisko twarzy, jak to potrzebne. Oświetlenie LED zintegrowano z taflą lustra, uruchamia się automatycznie i bezgłośnie, kiedy pociągniemy lustro ku sobie. Pełne wsunięcie ponownie wyłącza światło. Prosto i całkowicie intuicyjnie. Dodatkowo, bliskość światła ułatwia zabiegi pielęgnacyjne. Ponadto wygodna, wyprostowana sylwetka pozwala wykonać makijaż czy ogolić się szybciej i dokładniej, w pełnym komforcie. 

lustra miior

Lustro do łazienki – jak wybrać | Poradnik Internity Home

Lustra Miior
Wybór uchwytów do wybranych modeli luster.

Szeroki wybór luster marki Miior można zobaczyć w showroomie Internity Home na Duchnickiej 3 w Warszawie.

 

Produkt na miarę potrzeb

Podążając za potrzebami użytkowników, Miior umożliwia dopasowanie produktów do potrzeb i gustu. Śledząc trendy w branży wyposażenia wnętrz, marka postanowiła wprowadzić do oferty ramy luster MOON w wariancie złotym i miedzianym. Jest to już kolejny wariant obok czerni i chromu. Poza kolorem, można dobrać średnicę, barwę oświetlenia LED, a niektóre modele można dodatkowo wyposażyć w matę grzewczą, zapobiegającą parowaniu. Warto podkreślić, że wszystkie lustra Miior produkowane są w Polsce z materiałów najwyższej jakości, przez wysoko wykwalifikowaną załogę. Produkty spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa, by mogły być bezproblemowo instalowane w łazienkach. Ich montaż jest wręcz prostszy niż tradycyjnych luster z oświetleniem. O zaletach luster Moon, przekonasz się w salonach grupy Internity Home, gdzie możesz zobaczyć produkty i porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy fachowo pomogą Ci w wyborze. 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków