Modułowe kabiny prysznicowe - nowość w portfolio IH Selection

Modułowe kabiny prysznicowe – nowość w portfolio IH Selection

Modułowość i personalizacja są najbardziej pożądanymi wartościami w procesie wyposażania wnętrz. Doskonale wiedzą o tym specjaliści z Internity Home, na co dzień pracujący z klientami indywidualnymi oraz architektami. Ich doświadczenie umożliwia dobre rozpoznanie w potrzebach konsumentów, natomiast odpowiedzią na te potrzeby jest portfolio pod szyldem IH Selection, do którego trafiają produkty surowo wyselekcjonowane przez brand managerów Internity Home. Kolejną nowością, jaka poszerzyła katalog płytek oraz wyposażenia łazienki są modułowe kabiny prysznicowe. Szeroka gama wymiarowa oraz możliwość doboru koloru okuć i profili, umożliwia pełną personalizację kabiny, dzięki czemu idealnie dopasujemy ją do metrażu, jak i stylu łazienki.

Nowość: złota armatura łazienkowa pod szyldem IH Selection

Modułowe kabiny prysznicowe – odpowiedź na indywidualne potrzeby

Największą zaletą kabin prysznicowych pod szyldem IH Selection jest ich modułowość. Produkt końcowy budujemy z tafli szklanych o wybranym rozmiarze oraz okuć i profil w jednym z sześciu kolorów. Ta elastyczność daje możliwość stworzenia kabiny pełnej, narożnej lub ścianki do prysznica typu walk-in. Elementy montażowe dostępne są w wykończeniu chrom, czarny matowy, biały matowy, złoty, gunmetal oraz miedź. Wśród okuć znajdziemy ergonomiczny uchwyt, zawiasy, kostkę do montażu przyściennego, rynienkę odprowadzającą wodę oraz wsporniki. Montaż kabiny modułowej IH Selection możliwy jest zarówno na brodziku, jak i posadzce. Istnieje również opcja zamówienia ścianek pod indywidualny wymiar.

Modułowe kabiny prysznicowe
Elementy, z których budowana jest modułowa kabina prysznicowa.

Werona- brodzik z konglomeratu, który zachwyca surowym pięknem

Rozwiązania na wyłączność

Modułowe kabiny prysznicowe IH Selection to szereg możliwości, które pozwalają na całkowite spersonalizowanie finalnego produktu. Szklane tafle w wymiarach standardowych dostępne są od ręki. W przypadku idealnie prostych ścian łazienki, nie ma konieczności uzupełniania ścianek o profile przyścienne, co pozwala na stworzenie monolitycznej przestrzeni salonu kąpielowego. Także listwa progowa kabiny nie jest konieczna, jednak wówczas należy zastosować dolną uszczelkę z przedłużonym listkiem, aby pomiędzy drzwiami a podłogą nie została szczelina. Warto zwrócić uwagę, że listwa progowa oraz dodatkowa uszczelka znajdują się w zestawie z pozostałymi częściami kabiny prysznicowej – użytkownik może ją zamontować w każdej chwili bez konieczności podejmowania decyzji w momencie zakupu. Bardzo rzadkim rozwiązaniem na rynku, a dostępnym w tej serii kabin jest uszczelka okapowa do drzwi. Woda z szyby spływa do rynny w uszczelce, która odprowadza wodę do wewnątrz kabiny. Kolejną propozycją, dostępną jedynie w ofercie sygnowanej IH Selection, są okucia w kolorze szczotkowanej miedzi, która idealnie pasuje do armatury w odcieniu czerwonego złota. Dodatkowo wszystkie warianty kolorystyczne okuć i profili są kompatybilne z armaturą marki HushLab, jak i czołowych producentów tj. Steinberg czy Hansgrohe.

Prysznic modułowy IH Selection ze złotymi profilami.

ZOBACZ KATALOG KABIN PRYSZNICOWYCH IH SELECTION

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków