Werona - brodzik z konglomeratu, który zachwyca surowym pięknem

Werona – brodzik z konglomeratu, który zachwyca surowym pięknem

Salony kąpielowe, inspirowane stylem organicznym stanowią jeden z najsilniejszych trendów ostatnich lat. Wykorzystuje się w nich kolory ziemi i materiały nawiązujące do naturalnego kamienia. W tego typu łazienkach, obok wanny wolnostojącej, stawia się na otwarte strefy prysznica. Rozwiązaniem, najchętniej wybieranym przez architektów są płaskie brodziki z konglomeratów, idealnie uzupełniające surowe piękno stylu organicznego. Popularność produktu została dostrzeżona przez specjalistów Internity Home z branży sanitarnej, dzięki którym do portfolio sygnowanym szyldem IH Selection, trafił wyjątkowy brodzik z konglomeratu. Werona łączy w sobie surowe piękno naturalnych tekstur, minimalistyczną formę i wyjątkową wytrzymałość. 

brodzik z konglomeratu
Brodzik Werona dostępny jest w salonach z grupy Internity Home

Surowe piękno podkreślone oświetleniem ARCHLINES | BOOM.ARCHITECTS

Monolit o szlachetnym pochodzeniu

Brodzik z konglomeratu Werona powstał w wyniku połączenia pokruszonego marmuru z żywicami poliestrowymi. Materiał ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi oraz walorami estetycznymi. Jest odporny na różnego rodzaju zabrudzenia, odbarwienia i ścieranie. Ponadto wyróżnia go spora wytrzymałość na uszkodzenia, właściwości antypoślizgowe, a także odporność na promieniowanie UV. Kolejną ogromną zaletą, która wyróżnia brodzik z konglomeratu Werona jest jego naprawialność – co to oznacza w praktyce? Jeśli powierzchnia płyty ulegnie drobnemu ukruszeniu z łatwością je zatuszujemy, dzięki zestawowi naprawczemu. Wystarczy wypełnić ubytek i delikatnie zeszlifować powierzchnię. 

Tekstury dorównujące naturze – przegląd pokryć podłogowych i ściennych

brodzik z konglomeratu
Strukturalna powierzchnia brodzika odzwierciedla piękno naturalnego kamienia.

Brodzik z konglomeratu na miarę 

Werona może zostać spersonalizowana tak, by idealnie wpisać się w styl i wielkość łazienki. Brodzik dostępny jest w pięciu kolorach, inspirowanych naturalnymi kamieniami. Do wyboru jest również szeroka skala rozmiarów oraz formatów. Oferta obejmuje płyty kwadratowe, prostokątne, a także zaoblone. Poza standardowymi rozmiarami istnieje opcja docięcia brodzika, pod wymiar. Werona posiada syfon oraz kratkę ze stali szlachetnej, natomiast na specjalne zamówienie kratka może zostać wykonana w kolorze konglomeratu. Warto również podkreślić, że brodzik został zaprojektowany z ogromną dbałością o każdy detal. Strukturalna powierzchnia płyty idealnie odzwierciedla rysunek naturalnego kamienia, a obła płaszczyzna spadku, nadaje jej niezwykle elegancką i organiczną formę.

 

Brodzik dostępny jest w pięciu kolorach inspirowanych naturalnym kamieniem.
Obła płaszczyzna spadku, nadaje brodzikowi niezwykle elegancką i organiczną formę.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków