Niesamowite połączenia kolorystyczne w łazience

Postaw na kolor!

O wpływie barw na nasze codzienne życie i samopoczucie wiedziano już w starożytności. Niektóre z nich odprężają, inne dodają energii. Kwestia wprowadzenia koloru do łazienki jest szczególnie ważna – z jednej strony jest to miejsce, które ma nas naładować do działania, a  z drugiej powinno sprzyjać relaksowi, zwłaszcza pod koniec ciężkiego dnia. Jak dodać barw w łazience? Oto kilka naszych porad!

Tropikalne motywy ponadczasowy trend 

Tropikalne motywy na dobre zagościły w świecie designu wnętrz. Nic dziwnego. To niezwykle energetyczny i radosny trend! Płytki w egzotyczne wzory  skutecznie ocieplą wnętrza nadając im nietuzinkowego charakteru oraz sprawią, że nawet zimą poczujemy się jak na rajskich wakacjach. Do tego kolorowa matowa ceramika i efekt wyjątkowego wnętrza gwarantowany. 

Ceramika Hushlab Płytki 41zero42 | Projekt łazienki KKArchitekci

Projekt łazienki Raca Architekci

Projekt łazienki Raca Architekci

Eleganckie złoto i tajemnicza czerń!

Złote elementy w aranżacji łazienki mogą być dominujące, gdy będą pokrywać całą ścianę lub powtarzać się na kilku płaszczyznach. Mogą być też dyskretną biżuterią, bo taką rolę przypisuje się płytkom lub detalom przy oświetleniu. Mogą też przyjąć mniej dominującą postać, ale wyraźnie zaznaczoną w przestrzeni łazienki. Znakomite wyważone połączenie prezentuję się w projekcie Agnieszki Turkowskiej Czegiel z pracowni Struktury.

Agnieszka Turkowska Czegiel

Agnieszka Turkowska Czegiel

Matowe szarości delikatne pastele 

Szarości, delikatny malinowy róż, jasnoniebieski błękit lub świeża miętowa zieleń: pastele wyglądają kobieco, subtelnie, a jednocześnie elegancko i bajkowo. Pastelowe kolory zapewnią relaksującą atmosferę w każdym pomieszczeniu, pozytywnie wpływając na ogólny klimat całego mieszkania. Pokażemy Ci, jak wykorzystać pastele w dekoracjach oraz jakie inne barwy i materiały w zestawieniu z pastelami wyglądają naprawdę trendy!

Projekt łazienki KK Architekci

Projekt łazienki KK Architekci

JAK ZAPROJEKTOWAĆ OŚWIETLENIE W NOWOCZESNEJ ŁAZIENCE

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Wyposażenie łazienki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków