Nowa Marka w IH | Pastform - meble zakorzenione w dobrej tradycji
Pastform meble - Komoda Formone

Nowa Marka w IH | Pastform – meble zakorzenione w dobrej tradycji

Początki manufaktury Pastform Furniture sięgają 1997 roku, wraz z powstaniem rodzinnej stolarni. Produkowane w niej meble użytkowe wytwarzane były z dbałością o każdy detal. Tradycja ta wraz z etosem pracy zapoczątkowana przez założyciela firmy przetrwała przez lata i jest kontynuowana w nowej odsłonie. Obecnie marka tworzy kolekcje stylizowanych mebli, inspirowanych designem lat 50. i 60. Produkty łączą w sobie ducha retro z nowoczesnością, wyróżniając się nie tylko doskonałym designem, ale również perfekcyjnym wykonaniem i przemyślaną funkcjonalnością. Meble Pastform właśnie dołączyły do oferty Internity Home, a produkty brandu można zamówić w naszych showroomach. 

Pastform meble
Pastform meble – Komoda Classy Slide High

Motyw vintage we wnętrzach – jak połączyć historię z nowoczesnością

Złota era wnętrzarskiego stylu

Lata 60. to okres, w którym wnętrza przybierały bardzo charakterystyczny look. Dominował styl Mid-century modern, natomiast w Polsce popularne były meble, obecnie określane jako retro czy PRL. Estetyka, która we współczesnym projektowaniu powróciła w pełnej kresie, zainspirowała twórców marki Pastform do stworzenia kolekcji wykorzystujących charakterystyczny design tamtych lat. Meble Pastform wyróżnia prosta elegancja i minimalistyczna forma, pozbawiona zbędnych zdobień i przepychu. Wygodne, mieszczące zaskakująco wiele, mimo całkiem zgrabnych gabarytów, powstają ręcznie ze szlachetnych gatunków drewna oraz z naciskiem na starannie dopracowane szczegóły. Kolekcje marki zachwycają ideą nieskomplikowanej kompozycji, pozwalającej na dużą swobodę w doborze dodatków aranżacyjnych.

pastform meble
Pastform – Biurko Cop Black

Pastform meble – unikalne, dopracowane, z duszą

Każdy model w kolekcji Pastform to unikalny styl, przemyślana koncepcja, dopracowane detale, starannie dobrane surowce i sprawdzone dodatki. Podczas produkcji wykorzystuje się jedynie wysokiej jakości płyty fornirowane dębem, orzechem amerykańskim oraz innymi rodzajami wytrzymałych gatunków drewna. Następnie zostają starannie zaimpregnowane najlepszymi, twardymi i ekologicznymi olejowoskami, które nadają meblom finalny look. Dla twórców marki istotne jest wydobywanie naturalnego piękna drewna, które przejawia się poprzez niepowtarzalne usłojenie i piękną barwę. Poza stałą ofertą marka wykonuje, również meble personalizowane tworzone na specjalne zamówienie klientów i spełniające najbardziej wybujałe marzenia oraz fantazje. 

Meble personalizowane – zaprojektuj je w Internity Home

Pastform meble
Pastform – Szafka nocna Blackie +

Wiara w tradycje i myśl o przyszłości

Twórcy Pastform podkreślają, że szczerze lubią to, czym się zajmują. Fascynuje ich zabawa kształtem, formą i fakturą drewna. Właśnie tak powstają unikatowe, przemyślane, wyjątkowe i dopracowane meble z duszą. Jednocześnie nieustannie dążą do innowacji, które spełnią oczekiwania odbiorców i pasjonatów najlepszego designu. Jak sami mówią: „Jesteśmy dumni z naszych produkcji i z radością oddajemy wam w ręce kolekcje dopracowanych modeli.”. Ponadto marka stara się pozytywnie kreować świat, którego jest częścią. Współpracuje z lokalnymi dostawcami, wspiera małe firmy i zakłady produkcyjne, a także dba o ekologię, szanując potrzeby ziemi, natomiast z klientami i kontrahentami nawiązuje trwałe, oparte na zaufaniu relacje.

Pastform meble
Pastform Pufa Blackie

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków