Marka Flos własnie zaprezentowała swoje klasyczne i najbardziej rozpoznawalne modele w odświeżonym wydaniu. Nowe kolory powodują, że znane produkty zyskują całkowicie odmienny wygląd. Jednocześnie modele nadal wyróżnia elegancja i uniwersalność. Od klasycznego żyrandola 2097, zaprojektowanego w 1958 roku, po nowoczesne lampki stołowe Bellhop, oświetlenie włoskiego producenta dopełni aranżacje o dowolnym stylu. Zobaczcie nowości marki Flos, na nadchodzący sezon.

 

Wyjątkowe lampy z oferty Internity Home | Oświetlenie, które zachwyca

Klasyka, która się nie starzeje

Lampy włoskiej marki Flos charakteryzuje ponadczasowy design. Wiele modeli produkowana jest w niemal niezmiennej formie od 60 lat. Żyrandol 2097 zaprojektowany przez Gino Sarfattiego w 1958 roku, został jedynie delikatnie zmodyfikowany. Dotychczasowe opcje z 30 i 50 żarówkami, zostały poszerzone o model z 18 punktami świetlnymi. 

 

Żyrandol 2097/18 dostępny w trzech kolorach: chrom, mosiądz, czerń.

Nowości marki Flos – wiosenne wersje Bellhop

Lampki Bellhop powstały dla muzeum Designu w Londynie, ale ich elastyczność sprawiła, że weszły na stałe do oferty marki. Model przeznaczony do ładowania, jest bezprzewodowy, dzięki czemu możemy je ustawiać w dowolnym miejscu. We wiosennej premierze nowości, rodzinę Bellhop powiększono o wersje w pięknym musztardowym i szaroniebieskim kolorze.

nowości marki Flos

Bellhop w pięknych nowych kolorach.

Oryginalne lampy stołowe – praktyczna i piękna dekoracja wnętrza

Nowe kolory, ta sama klasyka 

Flos odświeżył swoje sztandarowe modele, nadając im nowe kolory. Natomiast lampy nadal stanowią klasykę designu i bez względu na zmieniające się trendy, zawsze dobrze prezentują się we wnętrzach. 

nowości marki Flos

Nowe kolory kinkietów Foglio.

nowości marki Flos

Glo-Ball w wersji z czarną podstawą.

 

ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW MARKI FLOS

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków