Wyjątkowe lampy z oferty Internity Home | Oświetlenie, które zachwyca

Wyjątkowe lampy z oferty Internity Home | Oświetlenie, które zachwyca

Oświetlenie pełni bardzo istotną role w każdej aranżacji wnętrza. Poza funkcją praktyczną buduje nastrój i kreuje klimat pomieszczenia. Odpowiednio dobrany model, stanowi wyjątkową dekorację, która z powodzeniem zastąpi wszelkie dodatki. Dzięki oprawom można budować oryginalne instalacje świetlne, stanowiące centrum uwagi osób, przebywających we wnętrzu. Wraz z projektantką oświetlenia z warszawskiego showroomu Internity Home, stworzyliśmy selekcję najlepszego wzornictwa z zakresu oświetlenia. Wyjątkowe lampy, przedstawione w dzisiejszym wpisie, udowadniają, że tak dobrze znany nam przedmiot użytku codziennego, może stanowić prawdziwe dzieło sztuki. 

wyjątkowe lampy
lampa Axolight SUSPENSION CLOUDY

AxoLight – perfekcyjna forma

AxoLight to włoska marka, która od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem oświetlenia, łączącego w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Dążąc do stworzenia z przedmiotu użytkowego, dzieła sztuki, współpracują z najbardziej innowacyjnymi projektantami na scenie międzynarodowej. Dzięki produktom Axolight można zbudować niezwykłe instalacje świetlne, które spersonalizują każde wnętrze. Oświetlenie dostępne jest w różnych rozmiarach i bardzo różnorodnych wykończeniach takich jak: szkło, tkanina, jedwab i aluminium.

wyjątkowe lampy
Lampa wisząca MOUNTAIN VIEW
wyjątkowe lampy
Lampa wisząca Liaison; projekt: Sara Moroni
wyjątkowe lampy
Lampa wisząca U-LIGHT
wyjątkowe lampy
Lampa wisząca HOOPS BLACK

Wyjątkowe lampy Flos

Początki włoskiej marki, zajmującej się produkcją oświetlenia, sięgają 1960 roku. Natomiast nazwa Flos z łacińskiego oznacza kwiat. Od samego początku, celem firmy było stworzenie produktu, zaczynając od żarówki, który zmieni oblicze branży. Wiele modeli weszło do kanonu designu i jest produkowana, w niemal niezmienionej formie, od ponad 40 lat.

Lampa stołowa GATTO
wyjątkowe lampy
Lampa stołowa BON JOUR UNPLUGGED; projekt: PHILIPPE STARCK

Mody na przytulny dom ciąg dalszy – zbuduj nastrój światłem

Lampy z serii OK
Lampa z serii ARRANGEMENTS
Lampy z serii ARRANGEMENTS
Lampa z serii NOCTAMBULE
Lampy podłogowe Chrysalis; projekt: Marcel Wanders

Wybór projektantki oświetlenia

Duńskie ikony designu od Louis Poulsen

Duńska marka Louis Poulsen założona w 1874 roku, powstała w oparciu o skandynawską tradycję wzornictwa, gdzie forma podąża za funkcją. Produkty Louis Poulsen dostosowane są do rytmu naturalnego światła. Misją brandu jest produkcja wysokiej jakości oświetlenia, które jest miłe dla oka, i które w równym stopniu oddziałuje na otoczenie, jak i na ludzi. Firma dba o projekty, będące spuścizną ich czołowych designerów. Wiele modeli produkowanych jest w niemal niezmiennej formie od lat. 20. Słynna lampa PH nieustannie zachwyca, a architekci chętnie wykorzystują ją w swoich projektach.

wyjątkowe lampy

Hiszpański temperament lamp Marset

Twórcy hiszpańskiej marki Marset wierzą, że lampa to coś zdecydowanie więcej niż światło – to tworzenie licznych niuansów i efektów, polepszających jakość ludzkiego życia. Finalny produkt ma prezentować wartości kluczowe dla firmy: technologie, innowacje, zrównoważony rozwój, trwałość i autentyczność. Lampy Marset stają się centrum każdego pomieszczenia, w którym się znajdą.

wyjątkowe lampy
Lampy wiszące z serii DIPPING LIGHT
Lampa Bohemia; Projekt: Joan Gaspar
Lampy z serii Ginger; projekt: Joan Gaspar

Oświetlenie w sypialni – praktyczny poradnik z masą inspiracji

Lampa stołowa Mercer; projekt: Joan Gaspar

Czeska manufaktura Brokis

Lamy Brooks z czeskiej manufaktury wykonywane są tradycyjną metodą dmuchania szkła. Łączą w sobie kunszt tradycyjnego rzemiosła z najwyższą jakością oraz nowoczesnym wzornictwem. Wyjątkowość marki tworzy nie tylko design, ale i możliwość dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb. Każdy model posiada szeroką gamę kolorystyczną i materiałową, dzięki której można zaprojektować własną lampę, wybierając rozmiar, barwę szkła, kolor kabla czy materiał detali.

Lampy wiszące Night Birds
Lampa z serii Mona
Seria lamp Muffins
wyjątkowe lampy
Lampa z kolekcji Memory

Wyjątkowe lampy w showroomach grupy Internity Home

Odwiedzając nasze salony, zobaczysz wiele wyjątkowych opraw oświetleniowych, najlepszych marek z branży. Oferujemy produkty takich marek jak:  Artemide, Faro, Markslojd czy SternLight. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem, a projektanci pomogą Ci wybrać model, idealnie pasujący do Twojego projektu. 

Oryginalne lampy stołowe – praktyczna i piękna dekoracja wnętrza

>> SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ WYJĄTKOWEGO OŚWIETLENIA  <<

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków