Nowe spojrzenie na przestrzeń łazienkową z marką HushLab
HushLab
HushLab

Nowe spojrzenie na przestrzeń łazienkową z marką HushLab

Łazienka jest na tyle specyficznym pomieszczeniem, że z jednej strony stanowi jedną z wizytówek naszego domu, z drugiej – intymną przestrzeń. Może właśnie ze względu na jej dwojaki charakter, coraz częściej w projektach domów możemy spotkać tak zwaną ,,łazienkę dla gości” i naszą prywatną. Warto spojrzeć na nią jeszcze z innej strony, konkretniej od strony wizualnej, bowiem to ona najczęściej stanowi odzwierciedlenie naszego dobrego gustu i smaku. Naprzeciw tym wszystkim oczekiwaniom wychodzi nowa polska marka HushLab, która kieruje swoje produkty do osób wrażliwych na piękno i jego detale, pragnących otaczać się rozwiązaniami ciekawszymi niż standard.

 

HushLab
Produkty polskiej marki HushLab | zdjęcie: MO Design

 

Marka HushLab – coś więcej niż standard

Markę HushLab tworzą cztery segmenty łazienkowego wyposażenia: ceramika, armatura, ogrzewanie oraz urzekające produkty wykonane z kamienia mielonego. Oferta zawiera kilkadziesiąt propozycji wygodnych i unikatowych umywalek, ponadto niezwykłe w formie i wykonaniu wanny, linię misek i bidetów do nowoczesnej łazienki, oraz wysublimowane brodziki, które definiują nowoczesną strefę prysznicową na najwyższym poziomie.

 

Trendy w urządzaniu łazienki

 

pomysł na łazienkę
Ekspozycja marki HushLab w shoroomie MO Design

 

Jako uzupełnienie szerokiego wachlarza produktów, marka proponuje duży wybór baterii do umywalek, wanien i pryszniców, bidetów oraz akcesoria niezbędne do stworzenia kompletnej, funkcjonalnej, a zarazem wyróżniającej się jakością  łazienki.

 

W ramach oferty umywalek i wanien znajdziemy wyjątkowe rozwiązanie – elementy wyposażenia wykonane w unikatowej technologii kamienia mielonego. Wyroby stworzone dzięki temu rozwiązaniu są ciepłe w dotyku oraz dodają subtelnej elegancji i wyrafinowania za sprawą matowego wykończenia.

 

łazienka
Produkty polskiej marki HushLab | zdjęcie: MO Design

 

W rodzinie nowej polskiej marki można znaleźć także starannie wyselekcjonowane serie grzejników dekoracyjnych i łazienkowych, wyróżniających się minimalizmem i prostotą, która czyni z nich osobliwe dzieło sztuki we wnętrzu każdego domu. Ja osobiście z wielką ulgą mogę w końcu stwierdzić, że grzejniki przestały być ohydnym (trzeba to powiedzieć wprost), ale niezbędnym elementem wyposażenia domu, a stały się produktem, który może idealnie współgrać z wystrojem wnętrza – takie są właśnie dekoracyjne grzejniki marki HushLab

 

Produkty marki HushLab | zdjęcie: MO Design
Produkty marki HushLab | zdjęcie: MO Design

 

Produkty marki HushLab

 

Zobacz wszystkie produkty marki HushLab na Internity Home

 

Projekt z myślą o…

Produkty marki HushLab zostały stworzone przez polskich pasjonatów designu, a wytwarzane są w najlepszych fabrykach na całym świecie.

Jak przekonują twórcy marki ,,produkty projektowane są z pasją i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z najwyższymi standardami produkcji i weryfikacji jakości. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania najbardziej świadomych i wymagających odbiorców, którzy pragną by ich łazienka była wyjątkowa i niepowtarzalna a przede wszystkim podkreślała indywidualizm ich właścicieli”

 

HushLab jest dostępny na wyłączność w najlepszych showroomach w całej Polsce.

 

Polska marka HushLab to produkty dla najbardziej wymagających użytkowników w dostępnej dla każdego cenie
Polska marka HushLab to produkty dla najbardziej wymagających użytkowników w dostępnej dla każdego cenie

 

Łazienka wyposażony produktami HushLab w projekcie Patrycji Dmowskiej
Łazienka wyposażona produktami HushLab w projekcie Patrycji Dmowskiej

 

Światowy design, najwyższa jakość produktów i polska cena to trzy cechy polskiej marki HushLab oferującej produkty wyposażenia wnętrz. Polska marka HushLab został stworzona w oparciu o 20 letnie doświadczenia w pracy z polskimi architektami i projektantami wnętrz tworzącymi wybitne realizacje w naszym kraju. Produkty HushLab są zlecane do produkcji w wyselekcjonowanych fabrykach z całego świata. Idea marki HushLab to przede wszystkim udostępnienie pięknych produktów szerokiej grupie odbiorców. Nazwa HashLab nawiązuje do spokoju i czystości jaką gwarantują produkty tej marki.

 

Zobacz więcej szczegółów na stronie producenta 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków