Oprawa zewnętrzna UNI

Oprawa zewnętrzna UNI – uniwersalność i unikatowość od SternLight

Produkty polskiej marki SternLight wyróżnia minimalistyczna forma. Własnie dzięki niej oprawy oświetleniowe harmonijnie wpisują się w każdą przestrzeń, bez względu na jej styl. Portfolio brandu składa się z oświetlenia natynkowego, projektorów, kinkietów oraz multifunkcjonalnego systemu szynowego. Kolejnym krokiem w rozwoju marki jest powiększenie rodziny produktów SternLight o model outdoorowy. Oprawa zewnętrzna UNI charakteryzuje się trwałością i szerokim spektrum zastosowań. Sprawdzi się w ogrodzie, jak i na elewacjach budynków, podkreślając piękno architektury. 

Oprawa zewnętrzna UNI
Oprawa zewnętrzna UNI podkreśli piękno natury.

Oprawa zewnętrzna UNI – unikatowość

UNI posiada projektor LED ze zintegrowanym źródłem światła o temperaturze barwowej 3000K. Układ optyczny oparto na soczewce, która zapewnia wysoką skuteczność świetlną i niższy współczynnik olśnienia w stosunku do optyki reflektorowej. Oprawa zewnętrzna UNI posiada podwyższony współczynnik oddawania barw – CRI90 oraz ściemnianie w standardzie fazowym. Dzięki klasie szczelności IP65 jest wyjątkowo odporna na czynniki atmosferyczne, a zakres jej pracy wynosi od -20 do +50 stopni Celsjusza. Ponadto UNI wyposażono w wysokiej jakości zasilacz oraz oprawę o dużej odporności na uderzenia i inne zewnętrze uszkodzenia mechaniczne (IK06). Natomiast regulowana, wychylna i obrotowa główka, pozwala ustawić oprawę pod różnymi kątami i kierunkami.  

Oprawa zewnętrzna UNI
Regulowana, wychylna i obrotowa główka, pozwala ustawić oprawę pod różnymi kątami i kierunkami.

 

Uniwersalność

Oprawa zewnętrza UNI jest produktem niezwykle uniwersalnym. Cechę tą zawdzięcza między innymi niewielkim gabarytom ( ϕ10cm, wys.9,6cm) oraz regulowanej główce. Oprawa jest przeznaczona do montażu na rożnych powierzchniach. Może pełnić rolę oświetlenia górnego, ale sprawdzi się również w roli kinkietu, np. nad drzwiami wejściowymi. Zainstalowana na ziemi, pięknie podkreśli bryłę budynku. Oczywiście UNI może być wykorzystana jako oświetlenie ogrodowe. Do montażu na miękkim podłożu, przeznaczony jest opcjonalny szpikulec, wykonany z wysokiej jakości materiału. Ponadto oprawa posiada dwa wejścia na kabel, co umożliwia połączenie przelotowe większej ilości lampek. UNI wzbogaci aranżację ogrodową oświetlając zieleń lub drzewa. Za sprawą opraw, można także zbudować wyjątkową iluminację architektury, bez względu na to czy mamy do czynienia z budynkiem prywatnym czy komercyjnym. 

Oprawa zewnętrzna UNI

Oprawa zewnętrzna UNI
Zbuduj wyjątkową iluminację dzięki UNI

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków