Picie wody z kranu to czysta przyjemność dzięki BLUE PURE od GROHE

Picie wody z kranu to czysta przyjemność dzięki BLUE PURE od GROHE

Ekologiczny tryb życia zaczyna być standardem w większości domów. To właśnie od naszego najbliższego otoczenia powinniśmy zaczynać działania na rzecz planety. Dlatego też, coraz chętniej wyposażamy nasze w domy w sprzęty i rozwiązania, które wspomagają te działania. Jednym z nich są baterie kuchenne filtrujące wodę, dzięki czemu picie wody z kranu, staje się czystą przyjemnością, a jednocześnie ograniczamy zużycie plastiku. Jeden z wiodących producentów rozwiązań do kuchni GROHE, przedstawił swój najnowszy produkt: baterie kuchenne Blue Pure zapewniające jedną z najważniejszych rzeczy w życiu – czystą i przefiltrowaną wodę.

Blue Pure – dla tych, którzy troszczą się o planetę

Marka GROHE stworzyła idealne rozwiązanie dla tych, którzy kochają wygodę, cenią naturalny smak niegazowanej wody, ale też nie są obojętni na kondycję otaczającego ich środowiska. W ciągu całego roku w Polsce zużywa się 3,5 mln ton plastiku, z czego aż 33 procent przeznaczana jest na produkcję opakowań, w tym plastikowych butelek na napoje, zaś tylko 40 procent wytworzonych opakowań jest recyklingowanych. Dzięki armaturze GROHE Blue Pure nie tylko zaoszczędzimy czas poświęcony na zakupy, ale także znacząco przyczynimy się do zredukowania plastiku w naszym otoczeniu.

Picie wody z kranu

Baterie kuchenne GROHE Blue Pure sprawdzą się doskonale zarówno w kuchniach, których użytkownicy dbają o swoje zdrowie i ekologię  jak i u wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają tę przygodę. Osoby korzystające z rozwiązania proponowanego przez markę GROHE wypijają nawet o 35 procent więcej wody niż konsumenci wody butelkowanej. Dodatkowo GROHE Blue Pure oznacza komfort związany z brakiem konieczności pamiętania o zakupie wody butelkowanej ani o organizacji  miejsca, w którym musimy ją przechowywać. Zaletą są również mniejsze koszty konsumpcji wody, które pozwalają na wzrost oszczędności.  

Ekologiczne rozwiązania w domu | Poradnik Internity Home

Subtelna forma, zaawansowana technologia 

Technologia filtracji zastosowana w armaturze kuchennej GROHE Blue oczyszcza wodę kranową, usuwając z niej zarówno szkodliwe dla zdrowia substancje, jak też cząsteczki mogące pogorszyć jej smak. W efekcie otrzymujemy świeżą i pyszną wodę do picia. Funkcjonalne wzornictwo zapewnia komfort użytkowania armatury kuchennej GROHE Blue. Baterie posiadają dwa uchwyty: tradycyjną dźwignię do wody użytkowej i regulacji jej temperatury oraz dodatkowy uchwyt do wody filtrowanej. Ponadto w wylewce znajdują się dwa osobne kanały wodne, które gwarantują niemieszanie się niefiltrowanej i filtrowanej wody.

GROHE Blue Pure to połączenie wyjątkowej technologii z pięknym wzornictwem. Marka oferuje aż cztery modele armatury, które idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, jak i tych bardziej tradycyjnych. W zestawie znajduje się licznik informujący o konieczności wymiany filtra. Dodatkowo dzięki aplikacji GROHE ONDUS z łatwością zamówisz nowy filtr, nawet kiedy jesteś poza domem, żeby radość korzystania z baterii kuchennej Grohe Blue Pure trwała bez przerwy.

Wybierz picie wody z kranu dzięki BLUE PURE

Obietnica udanego życia, pozytywnych zmian i dobrego samopoczucia to oczekiwania, jakie ma współczesny człowiek od świata, który go otacza. Sprostać tym wyzwaniom mogą tylko rozwiązania na najwyższym poziomie. Jednym z nich są baterie kuchenne GROHE Blue Pure zapewniające jedną z najważniejszych rzeczy w życiu – czystą i przefiltrowaną wodą. Produkty marki GROHE możesz kupić w salonach Internity Home w Warszawie, Łodzi i Krakowie. 

Picie wody z kranu

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków