Poznaj korzyści pracy z moodboardem w salonach Internity Home

Poznaj korzyści pracy z moodboardem w salonach Internity Home

Branża kreatywna zna moodboard jako kolaż obrazów, materiałów i tekstów, służący do wizualnego oddania pewnej koncepcji. Jednak, dla Internity Home moodboard to znacznie więcej niż wizualna inspiracja – to kluczowy element pracy nad projektem. Internity Home konsekwentnie kształtowało nowe podejście do roli moodboardu, umieszczając go w centrum zainteresowania architektów, handlowców i klientów. Zaangażowanie to zaowocowało nie tylko stworzeniem dedykowanych stref pracy z moodboardem w salonach Internity Home na terenie całej Polski, ale również stworzeniem kompleksowej filozofii marki. W tym podejściu moodboard staje się punktem wyjścia dla koncepcji projektu oraz otwiera drzwi do dialogu, już na samym początku procesu.

korzyści pracy z moodboardem
Wzorcownia Internity Home w Warszawie

Moodboard jako narzędzie komunikacji wizualnej z klientem

Jak praca z moodboardem wpływa na proces projektowy

Zgodnie z filozofią marki Internity Home, moodboard to kompozycja elementów, składających się na fizyczną wizję projektu. Zestawienie materiałów, kolorów, tekstur i form, tworzy spójny obraz całego wnętrza i odzwierciedlający historię, aspiracje i styl życia inwestora.

Jeden moodboard, stworzony w jednym miejscu, jakim jest Internity Home, wystarcza do oddania charakteru projektowanej przestrzeni. Jednocześnie inicjuje dialog z klientem, który ułatwia wyrazić marzenia i preferencje dotyczące aranżacji wnętrza.

Misją Internity Home jest propagowanie pracy z moodbardem, która daje realne korzyści: ułatwia prace z inwestorem, przyśpiesza proces wyboru materiałów, a przede wszystkim pozwala architektowi odpowiedzieć w 100% na potrzeby klienta.

Prezentacja konceptu

Prezentacja konceptu w świecie Internity Home to nie tylko sprawdzenie, czy materiały do siebie pasują, lecz także zaproszenie inwestora do przyszłego wnętrza. Proces ten nie tylko obejmuje przełożenie koncepcji na obraz, ale również materializację tego, co jeszcze nie powstało – dzięki zastosowaniu moodboardu jako kluczowego narzędzia w tworzeniu inspiracji i rozpoczynaniu dialogu z klientem na etapie, gdy pomysły nabierają kształtu.

Początek dialogu

Początek dialogu w świecie Internity Home oznacza nie tylko przekazanie koncepcji, która stanowi punkt wyjścia do dalszych ustaleń, ale także pracę na haptycznym i interaktywnym narzędziu. To nie tylko komunikacja emocji, lecz także zaangażowanie klienta w proces projektowy od samego początku, tworząc tym samym atmosferę współtworzenia i personalizacji przestrzeni.korzyści pracy z moodboardem

Narzędzie biznesowe

Moodboard tworzony w salonach Internity Home to istota technika, która stanowi aktywator projektu i nowe, znaczące doświadczenie zakupowe. W świecie projektowania wnętrz jest kluczowym elementem ułatwiającym proces decyzyjny i wzbogacającym interakcję pomiędzy klientem, architektem i marką, tworząc innowacyjne oraz satysfakcjonujące doświadczenie.

Dowiedź się więcej

Zapraszamy do wysłuchania zapisu rozmowy live, podczas której zostały przedstawione najistotniejsze korzyści pracy z moodboardem – zarówno po stronie klienta, jak i architekta. Jednocześnie zachęcamy wszystkich architektów i projektantów do nawiązania współpracy z salonami Internity Home w całej Polsce, gdzie w specjalnie przygotowanych strefach z ogromnymi bibliotekami materiałowymi, można zatopić się w doświadczeniu jakim jest tworzenie moodboardu.

korzyści pracy z moodboardem

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków