Salon kąpielowy Duravit – łazienka w najlepszym wydaniu

Łazienka we współczesnym projektowaniu jest tak samo istotna jak pozostałe pomieszczenia mieszkania czy domu. Jej tradycyjna forma zmienia się w komfortowo urządzony salon kąpielowy o wyjątkowym klimacie. Tutaj chętnie spędzamy czas, wykonując rytuały pielęgnacyjne i relaksując się. Właśnie dlatego łazienka przyszłości jest częścią ogólnej przestrzeni życiowej, która poprawia jakość życia. Marka Duravit wychodząc na przeciw oczekiwaniom inwestorów, oferuje szeroką gamę produktów łazienkowych, które pozwalają stworzyć prawdziwe prywatne SPA. 

Salon kąpielowy Duravit
Spersonalizowana łazienka z produktami Duravit.

Łazienka nie musi być nudna | 20 najciekawszych projektów

Personalizowany salon kąpielowy Duravit

Seria Happy D.2 Plus zapewnia ogromne możliwości personalizacji, dzięki czemu dopasujemy produkty do swoich potrzeb i stylu łazienki. Panel konsoli może być wybrany spośród sześciu wykończeń. Umożliwia to uzyskanie rozmaitych, wyrazistych kombinacji: monochromatycznych, w harmonijnej kolorystyce lub kontrastujących. Ciekawym pomysłem jest siedzisko zintegrowane z szufladą, które można opcjonalnie dodać jako praktyczne przedłużenie konsoli po lewej lub prawej stronie. Duravit oferuje również poduszkę w dopasowanym szarym kolorze, wykonaną z tkaniny nadającej się do wilgotnych pomieszczeń. Wówczas zyskujemy praktyczne miejsce do siedzenia.

Kolekcja Happy D2 Plus Duravit z konsolą posiadającą siedzisko.

Wysokiej jakości materiały

Nietypowe wzornictwo serii Luv łączy w sobie skandynawski puryzm oraz ponadczasową elegancję. Łagodne kształty podążają tutaj za ostrą geometrią. Dobór materiałów i kolorów jest świadectwem wyrafinowanego wyczucia dla niuansów formy. Seria zaprojektowana przez duńską projektantkę Cecylię Manz nawiązuje do życia zgodnego ze sobą i z naturą. Paleta barw matowych lakierów oraz szkliwa w delikatnych odcieniach podkreśla świeży charakter Luv. Ponadto starannie przemyślane materiały podążają za delikatnymi formami i opływową geometrią. Natomiast cztery różne panele konsoli wykonane z kwarcu lub litego drewna, fronty mebli z satynowym matowym lakierem i umywalki z subtelnymi akcentami kolorystycznymi, otwierają indywidualne możliwości aranżacyjne.

Salon kąpielowy Duravit
Salon kąpielowy Duravit – kolekcja Luv.

>>Poznaj markę Duravit

Porządek i struktura

Salon kąpielowy pełen harmonii i spokoju, niebyły kompletny bez odpowiedniego uporządkowania przestrzeni. Właśnie dlatego marka Duravit zadbała o systemy szuflad, zapewniających miejsca do przechowywania przyborów łazienkowych. Szuflady Delos można łatwo otwierać i zamykać przy zastosowaniu lekkiego nacisku. Ich wnętrze uzupełnia opcjonalny, inteligentny system porządkowania. Organizer dostępny jest w kolorze orzecha lub klonu. Warto jeszcze wspomnieć o serii L-Cube, pozbawionej zbędnych elementów. Tutaj projektant Christian Werner skupił się na skromnych, prostokątnych frontach, niezakłóconych nawet uchwytami. Jego zdaniem im mniej uwaga użytkownika łazienki jest rozpraszana, tym większa czeka na niego doza spokoju i odprężenia. Wnętrza szuflad w odcieniu głębokiej czerni posiadają wysokiej jakości przegrody zapewniające utrzymanie porządku wśród akcesoriów łazienkowych. Dzięki czemu każdy drobiazg jest na wyciągnięcie ręki.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków