Skandynawskie meble Northern - nowa definicja domu

Skandynawskie meble Northern – nowa definicja domu

Kiedy myślimy o Skandynawii, przed oczami od razu pojawia się nam obraz surowego krajobrazu z błękitnymi wodami oraz malowniczymi fiordami. Właśnie na północy twórcza ekspresja spotyka się z tradycyjnym rzemiosłem, a naturalne piękno łączy się z surowymi kontrastami. Jest to miejsce pobudzające wyobraźnie i stale inspirujące, pochodzących stąd twórców oraz designerów. Takie otoczenie sprzyja wyznaczaniu nowych kierunków w projektowaniu i właśnie w takim miejscu powstała marka Northern, która wprowadza skandynawski design do nowoczesnych wnętrz.

meble Northern
Daybe – szezlong

New Nordic – poznaj bliżej styl, który zdominuje aranżacje wnętrz

Northern – produkty z osobowością

Świat się zmienia, a wraz z nim nasza wizja domu. Przestaliśmy ograniczać ją do czterech ścian, które nas otaczają – poczucie domu pochodzi z ponownego nawiązania kontaktu z ludźmi i miejscami, które kochamy najbardziej. To, gdzie żyjemy, jak żyjemy i z kim żyjemy nigdy nie było ważniejsze, a w Northern chcemy, aby nasze produkty to odzwierciedlały. Przemyślane i intuicyjne, dzięki pełnym zapału projektantom, myślącym przyszłościowo producentom i kreatywnym talentom, z którymi współpracujemy, nasze produkty są precyzyjnie wykonane i mają osobowość. Niezależnie od tego, czy są to meble, oświetlenie czy akcesoria, każdy produkt firmy Northern jest tworzony z myślą o Tobie i Twoim domu, dzięki czemu możesz być gotowy na zmianę.

Ove Rogne, CEO i założyciel

 

Dark Nordic: wyjątkowo klimatyczna odsłona stylu skandynawskiego

Nowa wizja stylu skandynawskiego

Kreatywność zespołu Northern, wykracza daleko poza norweskie dziedzictwo. Twórcy brandu, pragną zaspokoić współczesne myślenie o luksusie, wyrażone poprzez najwyżej jakości rzemiosło, współtworzące przytulne i ponadczasowe wnętrze. Produkty Northern mogą pobudzać kreatywność, inspirować, jak i tworzyć relaksujący nastrój oraz kojące tło. Zaprojektowane z myślą o uczynieniu każdego otoczenia wyjątkowym, ukazują nową wizję stylu nordyckiego.

meble Northern

Meble Northern – duch północy

Kolekcje Northern łączą piękno z funkcjonalnością, naturalne materiały oraz prawdziwe rzemiosło. To prostota w najlepszym wydaniu, wyrażona w opływowych projektach, które łatwo ze sobą łączyć i zestawiać. Wędzone drewno, kolory zmierzchu i mocne sylwetki tworzą stonowane nastroje, a subtelna geometria i klasyczna delikatność dodają elegancji. Twórczy brandu postrzegają wnętrze jako elastyczną oraz kreatywną przestrzeń, dlatego produkty Northern są wielofunkcyjne, a także łączą w sobie styl i ducha Skandynawii.

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków