Spotkania produktowe w Internity Home dla architektów i projektantów

Spotkania produktowe w Internity Home dla architektów i projektantów

Każdy aspekt naszej pracy to szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Spotkania z architektami to dla nas okazja do zaprezentowania portfolio marki Internity Home, a także do wspólnego spędzenia czasu. Dlatego, kiedy zapraszamy Was na nasze wydarzenia, zawsze staramy się przygotować wyjątkową oprawę, odbiegającą od standardowych form prezentowania nowości czy oferty. Chcemy być dla Was miejscem, sprzyjającym wymianie doświadczeń oraz poznawaniu innowacyjnych rozwiązań i produktów, które pozwalają tworzyć wyjątkowe projekty.

Spotkania produktowe inne niż wszystkie

Cykl, którego gospodarzem jest Matteo Greco – przedstawiciel najlepszych fabryk ceramicznych z Włoch i Hiszpanii, to rozmowy przy stole i pysznym jedzeniu o tym, co istotne w projektowaniu. Poza wprowadzeniem do świata niebanalnych produktów, zapraszamy naszych gości do zapoznania się z teksturami i kolorami poprzez metodę moodboardu.

Spotkajmy się w Internity Home!

Jeśli chcesz dołączyć do zbilżających się wydarzeń, skontaktuj się ze swoim handlowcem Internity Home lub naszym koordynatorem Anną Walkowiak 

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Olsztyn

  Internity Home Wrocław

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków