Świetlne konstelacje z oprawami DOT | Nowość od marki SternLight

Świetlne konstelacje z oprawami DOT | Nowość od marki SternLight

Monolityczna powierzchnia sufitu, którą zdobi spektakularna lampa wisząca, pięknie domyka aranżację wnętrza. Jednak jedno źródło światła nie wystarczy, by pomieszczenie było odpowiednio oświetlone. Wówczas najlepszym rozwiązaniem są oprawy wpuszczane, wtapiające się w płaszczyznę piątej ściany. Warto jednaj pomyśleć o suficie jako o miejscu wielu aranżacyjnych możliwości i wykorzystać go do stworzenia niezwykłej konstelacji oświetleniowej. Taka idea przyświecała polskiej marce SternLight, specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu oświetlenia technicznego. Twórcy brandu postanowili połączyć funkcjonalne rozwiązania z biżuteryjną formą, która nadal pozostaje minimalistyczna. Tak narodziły się DOT – malutkie punkty świetlne, za sprawą których można stworzyć nieskończenie wiele kombinacji. Dzięki nim sufit staje się prawdziwym polem do popisu.  

DOT SternLight

5 ściana – Jak udoskonalić projekt wnętrza [Top Trend]

Gwiazdorska obsada

Oprawy wpuszczane DOT dopiero niedawno uzupełniły portfolio produktowe serii ProStern od SternLight, a już można je określić mianem prawdziwych gwiazd. Ich malutki rozmiar wydaje się niepozorny, ale tak naprawdę mają ogromną moc aranżacyjną i świetlną – 8W oraz 500lm. Metaliczne wnętrze DOT sprawia, że po rozświetleniu błyszczą gwiezdnym blaskiem, a kiedy są zgaszone stają się subtelną ozdobą sufitu. Najlepiej prezentują się w grupach, a jeśli chodzi o możliwości układów….tu ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

DOT SternLight – parametry

Średnica opraw DOT wynosi zaledwie 38 mm, jednak zostały one wyposażone w moduł o wysokiej mocy 8W oraz 500 lumenów. Każda oprawa składa się z modułu LED, ramki montażowej oraz pierścienia frontowego. Do wyboru mamy ramkę trimless (puszka do montażu bezbramkowego ) oraz recessed ( z widoczną ramką). Ringi frontowe dostępne są w czterech metalicznych kolorach: czarny chrom, satynowa biel, satynowe złoto oraz srebro. Wykończenia te powodują, że rozświetlone, jak i zgaszone prezentują się niezwykle biżuteryjnie. DOT przeznaczone są do montażu na suficie podwieszanym, przy minimalnej wysokości montażu 100 mm oraz średnicy otworu montażowego 45 mm. Oprawy dostępne są jedynie w autoryzowanych punktach sprzedaży: salonach Internity Home, Prodesign oraz MO. 

DOT SternLight
Konstelacja z oprawami DOT – propozycja do jadalni

  ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

  1 WYPEŁNIJ FORMULARZ


  2 WYBIERZ TEMAT

  Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

   

  Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

  tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

  Zapytaj // naszego eksperta

  Wojciech Mantur

  Specjalista // Oświetlenie
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków