System ARCHLINES i jego możliwości – LIVE z architektką Karoliną Michałkiewicz-Kasiną

System magnetyczny ARCHLINES jest niekwestionowanym bestsellerem polskiej marki SternLight i od momentu wprowadzenia go do oferty, budzi niemalejące zainteresowanie architektów. Profesjonaliści wybierają ARCHLINES ze względu na jego uniwersalność oraz elastyczność – system umożliwia tworzenie spersonalizowanych układów, a także dowolna zmianę pozycji opraw. Niezliczone możliwości aranżacyjne tego rodzaju oświetlenia odkryła również Karolina Michałkiewicz-Kasina, prowadząca pracownię Lumè design studio. Podczas instagramowego liva porozmawia z brand managerem marki SternLight, Wojtkiem Manturem. Wspólnie opowiedzą o zaletach tego typu oświetlenia, odkryją aspekty projektowe systemu, a także zagadnienia techniczne. Internity Home i marka SternLight wraz z prowadzącą Live Karoliną Michałkiewicz-Kasiną, serdecznie zapraszają na wydarzenie, każdego pasjonata ciekawych rozwiązań do wnętrz.

TERMIN LIVE’A: 18.01.2023 (ŚRODA) godz. 11.00

Transmisja za pośrednictwem IG:

@lume.designstudio

@internityhome_pl

@sternlight_lighting

System ARCHLINES

Poznaj ARCHLINES – system magnetyczny oświetlenia LED od Sternlight

O Lumè design studio

Karolina Michałkiewicz-Kasina z wykształcenia i doświadczenia jest architektem wnętrz. W projektowaniu łączy doświadczenie i wiedzę z zamiłowaniem do sztuki – liczy się dla niej przestrzeń, światło i detal. Jednak największą wartość stanowi człowiek i tworzona dla niego jakościowa przestrzeń.

We wnętrzach lubię harmonię i stonowaną elegancję. Piękno widzę w prostocie, nienachalnej kolorystyce, naturalnych materiałach i rzemiośle. Uwielbiam sztukę we wnętrzach w każdej postaci. Szanuję i podziwiam ponadczasowy design. Projektuję mieszając style i  wsłuchując się w gusta oraz potrzeby klientów. Bycie architektem wnętrz to wyzwanie, ale też ogromna radość.

Więcej na: https://lumestudio.pl/

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków