TATO Italia – nowa marka premium dostępna w Internity Home

Marka TATO reprezentuje wszystkie wartości, które cechują produkty noszące miano „Made in Italy”. Oświetlenie i elementy wyposażenia wnętrz, wykonywane są z najwyższą precyzją. Łączą w sobie wiedzę, praktykę i wyjątkowy design. Produkty TATO to przykłady ponadczasowego wzornictwa użytkowego. Część projektów pochodzi z lat 40. czy 50., a część tworzona jest przez współczesnych włoskich designerów. Charakteryzuje je efemeryczna sylwetka, szlachetne materiały i minimalistyczny look. Kolekcje marki posiadają silne echa modernizmu oraz elegancję stylu Mid-century. Natomiast lampy czy meble TATO Italia to obiekty, które pomimo upływającego czasu, nie tracą na wartości. 

TATO Italia

TATO Italia – „Dreamed and Made in Italy”

Twórcy TATO Italia podkreślają, że dobry design zaczyna się od ludzi. Marka skupia twórców o podobnej wizji, a jednocześnie pozostających indywidualnościami. Wsłuchanie się w potrzeby ludzi jest kluczowe, ponieważ coraz więcej z nas poszukuje historii w produktach, którymi się otaczamy. Propozycje TATO to poetyckie modele, gdzie aspekty wizualne idą w parze z eksperymentami produkcyjnymi, badaniem materiałów oraz technik, zarówno tych tradycyjnych, jak i odkrywaniem nowych.

TATO Italia

Wyjątkowe lampy z oferty Internity Home | Oświetlenie, które zachwyca

Nie tylko dobry design

Filozofia TATO nie opiera się jedynie na dobrym designie. Marka tworzy złożoną wizję, w której otaczający nas świat, rzeczy i codzienność łącząc się. Produkt finalny to wynik ręcznego rzemiosła, produkcji maszynowej oraz wiedzy o przemyśle. W wyniku tego otrzymujemy lampy i elementy wyposażenia wnętrz, które odznaczają się najwyższą jakością i ponadczasowym designem. Obiekty TAMO Italia, dopełniają aranżacje wnętrza, stanowiąc jego dekorację i centrum zainteresowania, przebywających w nim osób. 

TATO Italia

Oryginalne lampy stołowe – praktyczna i piękna dekoracja wnętrza

TATO Italia

TATO italia

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków