Trendy, które warto znać - najmodniejsze płytki 2019 - IH Selection
IH Selection
IH Selection

Trendy, które warto znać – najmodniejsze płytki 2019 – IH Selection

Płytki stoją na piedestale dostępnych materiałów do wykończenia domu czy mieszkania. Jak możemy zaobserwować, obecnie mają więcej wspólnego z małymi dziełami sztuki niż zwykłą ceramiką. Wielość dostępnych rozwiązań sprawia, że pojawiają się nie tylko w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność, ale też tych pokojowych. Zauważmy, że swoją urodą są w stanie wzbogacić niemalże każde wnętrze. Przykładem marki, oferującej przepiękne rozwiązania ceramiczne jest IH Selection. Wyselekcjonowane wzory, formaty i wykończenia płytek stanowią odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oprócz światowego designu, najlepszej jakości idącej w parze z konkurencyjną ceną, nieocenioną zaletą tych płytek jest to, że są dostępne w naszych showroomach od ręki.

 

Blat w łazience wykonany z płytki marki IH Selection
Blat w łazience wykonany z płytki marki IH Selection

 

 

IH Selection – bo wiemy, co dobre

Wielość dostępnych rozwiązań przyprawia Cię o zawrót głowy, a po przekroczeniu progu sklepu z płytkami, zapominasz o celu swojej wyprawy? Mnogość inspiracji, trendów, złotych rad… samy wiemy, jak to jest. Twórcy marki IH Selection znają ten problem od podszewki, dlatego stworzyli rodzinę płytek, które stanowią kompilację najciekawszych trendów z najlepszą technologią. Bazę stanowi, rzecz jasna, ponad 20 – letnie doświadczenie w branży ceramicznej.

 

Płytki marki IH Selecetion są dostępne od ręki w showroomach Internity Home

 

Jakie płytki znajdziemy w ofercie IH Selection?

Ogromna ilość rozmiarów (od standardowych po te wielkoformatowe) – to podstawa. Warto jednak zwrócić uwagę na dostępne wykończenia i wzory. To właśnie dzięki nim wpasują się w każdy styl i rodzaj wnętrza.

Te monochromatyczne, albo imitujące beton doskonale sprawdzą się w stylu minimalistycznym, albo industrialnym. Drewnopodobne świetnie odnajdą się w pokojowych pomieszczeniach, takich jak salon czy sypialnia. Ponadto dobrze wyglądają wkomponowane w aranżację przytulnej łazienki czy salonu kąpielowego, którego głównym zadaniem jest relaks na najwyższym poziomie.

 

Biało-drewniana łazienka czy szaro-drewniana? Jakie trendy

 

W pełnej przytulności ceramice imitującej drewno, mogą ogrzać się majestatyczne kamienie. Ponadczasowe piękno szlachetnych materiałów występujących w przyrodzie, nigdy nie przestanie chwytać za serca miłośników organicznego designu, dlatego w ofercie IH Selection znajdziemy ceramikę inspirowaną niedoścignioną doskonałością natury.

 

Dla każdego lubiącego odważne wzory, marka IH Selection, przygotowała płytki patchworkowe, które nie tylko spektakularnie wyglądają, ale też stwarzają nieograniczone możliwości stworzenia zindywidualizowanego projektu wnętrza.

W rodzinie IH Selection nie mogło zabraknąć hitowego lastryko a także płytek strukturalnych, które doskonale sprawdzą się w formie dekorów, albo na ścianie nad blatem w kuchni. Ceramika 3D świetnie odnajduje się w roli wyróżnienia pewnych stref w łazience, na przykład prysznicowej, albo wc.

 

Marka IH Selection - płytki dostępne od ręki w showroomach Internity Home - kliknij na zdjęcie, żeby sprawdzić nasze adresy
Marka IH Selection – płytki dostępne od ręki w showroomach Internity Home – kliknij na zdjęcie, żeby sprawdzić nasze adresy

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków