Włoskie marki meblowe w ofercie Internity Home

Włoskie marki meblowe w ofercie Internity Home

Włoski styl we wnętrzach, kojarzony jest z umiłowaniem do pięknych produktów najwyższej jakości. Natomiast sami Włosi, urządzają swoje domy z niezwykłym wyczuciem oraz poszanowaniem tradycji. Wysokiej klasy rzemiosło, najlepsze materiały oraz dbałość o każdy szczegół, wyróżniają design sygnowany hasłem „Made in Italy”. Portfolio produktowe salonów grupy Internity Home, bogate jest we włoskie marki znane na całym świecie. Wśród producentów mebli  i oświetlenia znajdziemy, tak ikoniczne brandy jak Pianca, Nicoline czy Flos. Natomiast kolejnymi markami, które wzbogaciły ofertę Internity Home we włoski design jest Amura oraz Ditre Italia.

Modułowa sofa Lapis marki Amura

Styl włoskich wnętrz – 5 pomysłów na przeniesienie go do polskich domów

Amura – południowy temperament 

Altamura to urokliwe włoskie miasto, w którym nadal znajdują się zakłady rzemieślnicze, tworzące produkty z najwyższa dbałością o każdy detal. Tutaj ciepłe barwy południa, przeplatają się z intensywnie błękitnym niebem, a tradycja, sztuka i kultura łączy się z innowacjami współczesnego świata. Właśnie w takiej atmosferze narodziła się Amura – marka meblowa, propagująca delikatność i autentyczność regionu, z którego się wywodzi. Brand jest stosunkowo młody na rynku, jednak bogaty w pasję do wprowadzania południowego klimatu do domów na całym świecie. Amurę charakteryzuję rzemieślnicza staranność, pieczołowita selekcja materiałów, a jednocześnie wyrafinowany i innowacyjny design. Wśród oferty brandu znajdziemy kolekcje mebli miękkich, regałów, łóżek oraz akcesoriów, które z dumą noszą miano „Made in Italy”.

Kolekcja Brooklin – Amura.
Łóżko LAPIS – Amura.

Luksus tradycji w kolekcjach Ditre Italia

Sposób patrzenia na przedmioty, który wykracza daleko poza ich powierzchnie, docierając do istoty rzeczy, wyróżnia markę Ditre Italia na tle innych. Twórcy brandu uważają, że ludzie wybierający Ditre Italia nie tylko pragną ekskluzywnego produktu, ale jednocześnie szukają holistycznej koncepcji projektowej, której efektem jest oryginalne i piękne wnętrze. Uwodzicielski wystrój, w którym każdy mebel komunikuje się z drugim, tworzy szytą na miarę aranżację, gdzie kluczowymi wartościami jest: dbałość o szczegóły, równowaga i elegancja. Właśnie tak powstają kolekcje marki, wykraczające poza przemijające trendy i pozory. Od ponad 40 lat powstają meble, u których podstawy stoi rzemieślnicza tradycja – cierpliwość w połączeniu z technologią, pozwala na produkcje mebli na dużą skale, dzięki czemu mogą tworzyć luksusowe wnętrza na całym świecie. 

Kolekcja Clip – Ditre Italia
Fotele st. Tropez

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków