Włoskie płytki Florim - design tworzony z pasją | Nowości w Internity Home

Włoskie płytki Florim – design tworzony z pasją | Nowości w Internity Home

Twórcy włoskiej marki Florim podkreślają, że design jest ich pasją. Rzucili wyzwanie konwencjom, dzięki czemu udało się im przekształcić produkt znany jako płytka, w dzieło wzornictwa użytkowego. Firma od 50 lat ma swoją siedzibę w ceramicznej dzielnicy miasta Sassulo i świetnie łączy tradycję z innowacjami technologicznymi. „Made in Florim” to gwarancja jakości, innowacyjności, włoskiego know-how i szczególnej dbałości o społeczną odpowiedzialność biznesu.

Płytki Florim – nowości z Bolonii

Marka Florim podczas targów Cersaie 2019, pokazała nowe kolekcje powstałe z połączenia technologii, estetyki i niepowtarzalnego designu. Tekstury zainspirowane zostały przez tradycyjne materiały, wykorzystywane w sztuce włoskiej, takie jak: jedwabne takniny, barwny i czarno-biały marmur oraz kamień. 

I Filati di Rex to nowa kolekcja stworzona we współpracy ze słynnym producentem tekstyliów obiciowych Rubelli. Przywołuje tradycję tkanin jedwabnych i przenosi ich wzory na płyty wielkoformatowe. 

Płytki florim w Internity Home

Kolekcja Les Bijoux de Rex jest inspirowana marmurem o niezwykle rzadkiej i cennej powierzchni, którą można porównać do prawdziwych dzieł sztuki. Wyjątkowa faktura i kolorystyka płytek, wprowadzi do wnętrza elegancję i luksus. 

Płytki florim w Internity Home

Płytki florim w Internity Home

Linia B&W nawiązuje do klasycznego koloru marmuru, w którym opozycja bieli i czerni stapia się w nieregularnych wzorach. Niezwykle elegancka kolekcja płytek, dedykowana jest do wnętrz komercyjnych.

Płytki florim w Internity Home

płytki florim w internity home

ZOBACZ WYBRANE PŁYTKI FLORIM

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków