Wnętrzarski horoskop 2020 - sprawdź co przyniesie rok Szczura
Dziurdzia Projekt

Wnętrzarski horoskop 2020 – sprawdź co przyniesie rok Szczura

Według chińskiej astrologi, rozpoczynający się 25 stycznia nowy rok, będzie należał do znaku Szczura. Jest to pierwszy z dwunastu znaków księżycowego cyklu, symbolizujący początek lub nasienie, z którego wyrasta nowa roślina. Będzie to idealny czas na podejmowanie odważnych decyzji, jednak musimy je dokładnie przemyśleć, by nie popełnić niepotrzebnych błędów, gdyż konsekwencje naszych działań pozostaną z nami na kolejnych dwanaście lat. Wnętrzarski horoskop 2020, zainspirowany chińską astrologią, podpowie, co rok Szczura wniesie do naszych domów.  

Design: Karolina Karczewska, photos: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito

 

Wnętrzarski horoskop 2020 – rok pod znakiem radykalnych decyzji

Rok Szczura zaczyna nowy cykl astrologiczny, dlatego wszystkie podjęte działania będą miały wpływ na kolejnych dwanaście lat. Jednak nie mamy czego się obawiać, gdyż Szczur jest innowatorem. Łatwość z jaką radzi sobie z trudnymi sytuacjami oraz dostosowuje się do nowych okoliczności, będzie nas mobilizować. Jeśli właśnie stoisz przed wyzwaniem jakim jest remont, zmiana aranżacji wnętrza czy nawet kupno mieszkania, jest to najlepszy moment na wprowadzenie planów w życie. 

Projekt: In Architekci; Zdjęcia: Hanna Połczyńska, kroniki studio

Zrealizuj swoje pomysły

Szczur uważany jest za symbol pomysłowości i dobrobytu. Dlatego jego rok to najlepszy moment, by zrealizować plany, które długo pozostawały w sferze konceptu. Według najnowszych prognoz, coraz więcej czasu będziemy spędzać w domu, więc właśnie od niego warto zacząć zmiany. Stwórz ze swojego domu miejsce, będące odzwierciedleniem Ciebie i Twoich zainteresowań. To tutaj będziesz najchętniej wypoczywać i spędzać czas z najbliższymi.  

Trendy wnętrzarskie 2020 według raportu Pinteresta

wnętrzarski horoskop 2020
Projekt: Dziurdzia Projekt, Zdjęcia: Ayuko

Horoskop 2020 – jak będą wyglądać wnętrza

Żywiołem Szczura jest metal, a jego kolorem biel. Stanowi to świetną inspirację oraz punkt wyjścia do naszych wnętrz. Natomiast w nadchodzącym roku aranżacje warto wzbogacić o kolor Pantone 2020, czyli Classic Blue, który jednocześnie jest neutralem, więc będzie świetnie wyglądać przez lata. Znak Szczura nakłania również do zwrócenia się ku naturze. Będzie to widoczne nie tylko w obrębie dominujących materiałów, takich jak drewno, kamień czy naturalne tkaniny. Będziemy, także bardziej zwracać uwagę na ekologiczne rozwiązania w naszych domach, które przyniosą nam wymierne korzyści. 

horoskop 2020
proj. Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz zdj. Fotomohito

ZOBACZ JAK STWORZYĆ WNĘTRZE KAPSUŁOWE

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków