Internity Home to więcej niż salon z wyposażeniem wnętrz

Usiądźcie teraz wygodnie w fotelu, gdyż dziś chcemy Wam opowiedzieć o miejscu, w którym spełnisz swoje marzenia o idealnym wnętrzu. Zapomnij o bieganiu ze sklepu do sklepu, o trudach związanych z projektem, o czasie, który tracisz podczas wybierania najlepszych pomysłów do swojego nowego wymarzonego domu. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Trendy architektoniczne w naszych wnętrzach

Śledzimy trendy w architekturze i projektowaniu wnętrz, zauważamy iż producenci łazienkowych urządzeń, mebli ciągle podążają za projektowaniem innowacyjnym i nietuzinkowym. Mamy coraz większe pole do popisu – można wręcz wyszaleć się twórczo. Tylko jak skomponować poszczególne elementy układanki, aby efekt nie tylko był spektakularny, ale również zapewniał nam komfort i cieszył oko?

 

My proponujemy wybranie się do naszych salonów, które znajdują się w Warszawie, Krakowie oraz w Łodzi. Tu na miejscu oprócz oczywiście zakupu wszystkich poszczególnych elementów uzyskacie fachowe wskazówki. Najlepiej zadzwonić do naszych salonów i umówić się ze specjalistą, aby w pełni mógł poświęcić czas tylko Wam.  Jeśli umówicie się z doradcą zaoszczędzicie swój cenny czas i poczujecie się komfortowo, gdyż doradca zajmie się tylko Waszym wnętrzem. 

Rciordena Marmi Uno

Dobra jakość

Remont domu z jednej strony jest bardzo przyjemny i twórczy, gdyż tworzymy coś nowego, takiego naszego i wyjątkowego, lecz z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że może być nieprzyjemnym wydarzeniem dla domowników – dlatego warto zainwestować w sprzęty, materiały, które posłużą nam przez lata, ale również posłużyć się wiedzą specjalistów i doradców, którzy zajmują się tym od wielu lat i znają dobrze niespodzianki, jakie można napotkać podczas urządzania się. Dlatego, aby uniknąć wszelkich błędów – warto wybrać się do specjalistycznych salonów z wyposażeniem wnętrz. Tu oprócz ciekawych sprzętów do domu uzyskamy 100 % fachową pomoc. 

Wrażenia Przestrzenne – Pracownia Architektoniczna

Jak pracujemy?

Zadzwoń, umów się na spotkanie ze specjalistą:

 

        Warszawa                         Kraków                             Łódź 

 

Jeśli potrzebujesz również specjalisty, który ma zaprojektować np łazienkę, daj nam znać wcześniej, a wtedy my:

 • zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie przestrzeń o jakiej marzysz
 • zapoznamy Cię z wiedzą na temat produktów i rozwiązań, co ułatwi i skróci czas projektu
 • nie popełniamy błędów, które później trudno odkręcić już w czasie realizacji
 • otrzymasz funkcjonalne, estetyczne zaprojektowaną łazienkę 

 

Usługa wizualizacji łazienki jest skierowana do Klientów Internity Home i Prodesigne planujących zakupy w naszej firmie. Warunkiem skorzystania z usługi jest wpłata kaucji w wysokości 500zł za każdą wizualizowaną łazienkę. Kaucja rozliczana jest przy dokonaniu zakupów na kwotę minimum 5 000 zł

Zabierz ze sobą: 

 • Plan pomieszczenia – w nowych lokalach zazwyczaj dostaje się taki zwymiarowany plan od dewelopera, ale można przynieść własnoręcznie wykonany szkic łazienki. Do wykonania samej wizualizacji i przygotowania koncepcji na to pomieszczenie takie bazowe informacje wystarczą.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy projekcie Twojej łazienki. Razem stworzymy wygodne wnętrze zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Chcesz mieć ładną i niebanalną łazienkę spełniającą wszystkie Twoje potrzeby? Masz pomysł, ale nie potrafisz go sam zrealizować ? Szukasz ciekawych i nowoczesnych rozwiązań?

Co proponujemy ?

 • projekt wnętrza opracowany specjalnie dla Ciebie,
 • porady i konsultacje architekta,
 • pomoc w doborze pełnego wyposażenia,
 • możliwość korekty przedstawionego projektu,
 • wymiana informacji telefonicznie lub mailowo w dogodnym czasie,
 • wizualizacje komputerowe,
 • projekt układu płytek ceramicznych wraz z ofertą ilościową i cenową,
 • szczegółowe rysunki wykonawcze (rzuty posadzki, rzuty ścian),
 • zestawienie armatury i sanitariatów

Zobacz propozycję produktów 

projekt: Raca Architekci,
zdjęcia: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito

 

Realizacja projektu własnego domu to ekscytujący, ale i stresujący proces. Wsparcie projektanta wnętrz to doskonały pomysł, gdy zależy nam na profesjonalnej pomocy. Współpraca oparta na wzajemnym inspirowaniu się, z pewnością zaowocuje fascynującym wnętrzem.

rojekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

Projekty łazienek wykonane w Internity Home przez architekt Monika Pyśk

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Zadzwoń i umów się na spotkanie, zarezerwujemy ten czas tylko dla Ciebie  Zadzwoń: 519 471 901

Inspiracje na naszej stronie są specjalnie dla Was

Jak spośród tylu rozmaitych produktów, inspiracji, rozwiązań wybrać te, które najlepiej będą się ze sobą komponować? Przed rozpoczęciem prac remontowych czy wykończeniowych stwórzcie projekt swojego wymarzonego wnętrza. Wybierzcie kolorystykę, która najlepiej odzwierciedli Wasz charakter, fascynajcę czy zainteresowania. Jednak zarówno na etapie projektowania, jak i zakupów, przyda się odrobina inspiracji. Dlatego stworzyliśmy specjalnie dla Was naszą skromną stronę www.internityhome.pl, gdzie codziennie staramy zainspirować Was czymś nowym.

PSYCHOLOGIA ARCHITEKTURY, CZYLI ŚWIAT KOLORÓW A NASZE SAMOPOCZUCIE

Także w naszym salonie przygotowaliśmy masę inspirujących wnętrz. Dzięki nim możecie sprawdzić i ocenić, jak wybrane sprzęty, meble, tkaniny, tapety i akcesoria prezentują się poza sklepową półką, w swoim naturalnym otoczeniu. Nasze łazienkowe ekspozycje zostały zaprojektowane przez profesjonalistów, z zastosowaniem najnowszych trendów wnętrzarskich.

Hushlab umywalka projekt łazienki Simplika

Wszystko, co potrzebne 

Oferta proponowana przez nasze salony jest bardzo szeroka. Dlatego wszystkich produktów nie jesteśmy wstanie na razie zamieścić na naszej stronie wwww.internityhome.pl. Propozycje produktów można scharakteryzować trzema słowami: doskonała jakość, design i ogromny wybór rozwiązań. Krótko mówiąc mamy wszystko, aby urządzić nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Dla nas jest ważne abyście  mieli duży wybór i zróżnicowaną ofertę, by każdy z Was mógł znaleźć u nas produkty współgrające z jego indywidualną koncepcją wystroju wnętrza. Zapraszamy!

 

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Zadzwoń i umów się na spotkanie, zarezerwujemy ten czas tylko dla Ciebie  Zadzwoń: 519 471 901

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków