Często jest tak, że jeśli coś dobrze przemyślimy i zaplanujmy, mamy zagwarantowane połowę sukcesu. Podobnie jest z aranżacją wnętrz. W tym przypadku nie ma mowy o działaniach ,,at hoc” czy kierowaniu się wyłącznie emocjami. Liczy się pragmatyczne myślenie oraz dobra organizacja. Na szczęście w tej chwili mamy mnóstwo udogodnień, dzięki którym urządzanie domu staje się o wiele prostsze i wygodniejsze. Jednym ze sposobów są ogólnie dostępne i łatwe w obsłudze programy do projektowania wnętrz, dzięki którym każdy kto ma choć odrobinę chęci i samozaparcia może samodzielnie zaprojektować wymarzone wnętrze. W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić przykładowy program do projektowania łazienek online. Zapraszam!

 

Darmowy program do projektowania łazienek online Villeroy & Boch

Darmowy program do projektowania łazienek online Villeroy & Boch

Projekt łazienki krok po kroku

Jeśli tylko jesteście w trakcie urządzania łazienki lub jej remontowania, dobrze trafiliście, bowiem w dzisiejszym wpisie zadzieje się prawdziwa magia. Nie wychodząc z domu, w paru krokach możecie zaprojektować wymarzoną przestrzeń łazienkową. W jaki sposób? Za pomocą darmowego programu do projektowania łazienek online zaproponowanego przez firmę Villeroy & Boch.

 

Program do projektowania łazienek online Villeroy & Boch

Program do projektowania łazienek online Villeroy & Boch

Jak działa program? Wystarczy 5 kroków.

Krok 1 – Określ kształt swojego pomieszczenia

Wyjściowym krokiem jest oczywiście zdefiniowanie kształtu łazienki. W przygotowanym panelu mamy do wyboru kilka standardowych rzutów. Jeśli jednak żaden z nich nie odpowiada Twojemu wnętrzu, istnieje możliwość ręcznego narysowania kształtu. Możesz to zrobić, wybierając opcję ,,Dowolny kształt łazienki”.

 

Wybieramy kształt pomieszczenia

Wybieramy kształt pomieszczenia

Krok 2 – Dodaj okna, drzwi oraz istniejące połączenia

W drugim kroku możesz zaznaczyć, gdzie znajdują się drzwi, okna oraz przyłącza. Wykonanie tej czynności sprawi, że projekt będzie wiernym odwzorowaniem rzeczywistej łazienki więc podczas realizacji unikniemy przykrych niespodzianek.

 

Zaprojektuj wymarzoną łazienkę z Villeroy & Boch

Zaprojektuj wymarzoną łazienkę z Villeroy & Boch

Krok 3 – Urządź swoją wymarzoną łazienkę, tak jak chcesz

Przed nami najważniejszy krok i chyba najbardziej ekscytujący, bowiem w tym momencie możemy urządzić wymarzoną łazienkę. Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzemy kolekcję spośród dostępnych w Villeroy & Boch, a także poszczególne elementy oraz ”wstawimy” je w wybrane miejsca w przygotowanym wcześniej rzucie. Bajecznie proste, prawa?

 

Wybieramy wyposażenie do łazienki z asortymentu Villeroy & Boch

Wybieramy wyposażenie do łazienki z asortymentu Villeroy & Boch

Krok 4 – Otrzymaj projekt swojej  łazienki

Teraz nie pozostaje nic innego, jak wypełnienie pól, dzięki którym otrzymamy na e – maila projekt, który samodzielnie stworzyliśmy.

Zaprojektuj własną łazienkę z programem od Villeroy & Boch

Krok 5 – Zwróć się o poradę do specjalisty

Na koniec możemy urzeczywistnić projekt. Wystarczy, że wybierzemy się do salonu, który ma w ofercie produkty marki Villeroy & Boch (np. Internity Home w Warszawie lub Łodzi, albo Prodesigne w Krakowie). Możesz również skontaktować się z naszym handlowcem, nie wychodząc z domu. Wyślij nam swój projekt i pozwól, że resztą zajmie się specjalista.

Zapytaj naszego specjalistę >>

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Zobacz darmowe programy do projektowania wnętrz