Kilka słów o tym, jak przyozdobić nasz parapet w domu | IH - Internity Home

Kilka słów o tym, jak przyozdobić nasz parapet w domu

Co, gdzie i jak?

Parapet to fragment naszego domu, który jest niezawodny w kryzysowych sytuacjach. Mamy zbyt dużo bibelotów i nie wiemy, gdzie je postawić? Nasze książki nie mieszczą się już na półkach? Fotografie członków gromadnej rodziny wkradają się już na kolejny mebel? W takich sytuacjach parapet zawsze służy pomocą. Warto jednak pamiętać, że – czasem może przypadkowa – kompozycja przedmiotów umieszczonych na parapecie powinna być przemyślana i podkreślać charakter domu. Dziś przedstawiamy wam kilka inspiracji związanym z dekoracją parapetu! Zapraszamy!

  Pomył na ciekawy parapet   Parapet po skandynawsku   Parapet, książki i tulipany w sypialni   Nostalgiczna aranżacja parapetu

 

 

Parapet w kuchni jest niezwykle poręcznym miejscem. Mogą mieścić się na nim książki kucharskie, kosze z owocami, jak również donice z niezbędnymi w tym miejscu ziołami. W tym wypadku parapet to nie tylko element podwyższający wrażenia estetyczne, ale również niezwykle funkcjonalne udogodnienie. Chcecie, aby wasza kuchnia kwitła i była zielona przez cały rok? Zacznijcie hodować ziółka!

  Rośliny na parapecie w kuchni

Baterie do kuchni wybierzcie u nas!

 

 

Zioła przez cały rok zobaczcie

  Parapet w kuchni

Nic tak nie ociepla domowej atmosfery jak nastrojowe, delikatne światło pochodzące z niezliczonej ilości  świeczek i lampionów. Gdzie najlepiej je umieścić, aby nie zabierały codziennej powierzchni użytkowej, a także nie zagrażały nam oparzeniem? Tak, tak – na parapecie.

 

 

Idealnym rozwiązaniem jest zagospodarowanie parapetu jako przytulnego siedziska przy oknie gdzie w długie jesienne, bądź zimowe wieczory możemy poczytać książkę z filiżanką ciepłej herbaty,a wiosną leniwie wygrzewać się w pierwszych promieniach słońca.

 

 

 

Nic tak pięknie nie reprezentuje waszego mieszkania na zewnątrz, jak  kwiaty w wazonach lub doniczkach umieszczonych właśnie na parapecie! To wizytówka waszego mieszkania widoczna nawet dla zwykłego przechodnia. Nie bójcie się odważnych kolorów – dajcie sobie i innym troszkę radości!

  Parapet w kwiatach w stylu boho   Aloes zawsze warto mieć swoim domu   Parapet z kaktusami

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków