Oryginalna dekoracja wnętrz - panele ścienne 3D

Oryginalna dekoracja wnętrz – panele ścienne 3D

Sztuka aranżacji wnętrz cały czas wspina się na kolejne poziomy, a hipotezę postmodernistów o tym, że już wszystko zdołano wymyślić, śmiało możemy obalić. Wyobraźnia, kreatywność, nowe potrzeby i oczekiwania – to wszystko składa się na powstawanie coraz to nowych rozwiązań, produktów i projektów. Tak stało się w przypadku Arstyl. Linia oferująca do tej pory sztukaterie, listwy przyścienne i sufitowe, kontynuując pasję do wysokiej jakości dekoracji ścian i współpracując z najlepszymi projektantami wspięła się na zupełnie nowy poziom i z dumą prezentuje kolekcję ARSTYL WALL PANELS. Panele ścienne 3D, to – wraz z kolorem powłoki wykończeniowej – idealne narzędzia dla zaprojektowania unikatowego, inspirującego wnętrza.

 

Wall Panels Arstyl
Wall Panels Arstyl

Baw się formą, kolorem i modułowością

Po pierwsze kolor. Panele ścienne 3D są dostępne w wielu wybarwieniach, w macie i połysku. W zależności od tego jaki efekt chcesz uzyskać – możesz skomponować własną paletę barw na ścianie lub monochromatyczną powierzchnię. Wall Panles są dostępne również w różnych ciekawych kształtach. Znajdziemy tam modne heksagony, koła, kwadraty i fale. Wzór przechodzi z jednego panela na drugi, co umożliwia dekoracje ścian w pionie i w poziomie. W rezultacie otrzymujemy spójną trójwymiarową taflę, która może całkowicie zmienić wystrój wnętrz. Panele ścienne 3D to odpowiedź na poszukiwanie pomysłów na niebanalne aranżacje wnętrz. Jak przyznają sami twórcy, w zamyśle miały one pełnić jedynie funkcje dekoracyjne, jednakże konstrukcja paneli daje ponadto właściwości izolacji akustycznej.

Panele ścienne 3D – zaproś je do swoich wnętrz

Panele od Arstyl stworzono z myślą o instalowaniu na ścianach wewnątrz budynku. Ponadto z powodzeniem mogą być montowane na suficie. Idealnie sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i budynkach użyteczności publicznej. Są wykonane z materiału poliuretanowego, dzięki czemu mogą być stosowane również w łazienkach, aczkolwiek nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z wodą. Sprawdźcie nieograniczone możliwości Wall Panels. 

 

Panele 3D są lekkie i ekologiczne, dają wiele możliwości dekoracji ścian i zmiany wystroju wnętrz. Równie dobrze możemy wyłożyć nimi całą ścianę, co jedynie zaakcentować paroma rzędami wybrane strefy, na przykład ścianę nad blatem w kuchni, kącik telewizyjny w salonie czy przestrzeń nad łóżkiem w sypialni. 

 

Panele ścienne 3D | Arstyl
Panele ścienne 3D | Arstyl
Panele ścienne 3D | Arstyl
Panele ścienne 3D | Arstyl
Wall Panels | Arstyl
Wall Panels | Arstyl
Panele ścienne 3D w łazience | Arstyl
Panele ścienne 3D w łazience | Arstyl

Łatwość montażu

Oprócz niewątpliwej funkcji dekoracyjnej, jakie pełnią panele 3D we wnętrzu, dodatkowym ich atutem jest łatwość montażu. Jest to na tyle proste i mało czasochłonne zadanie, że nie ma potrzeby zatrudniania profesjonalisty – sami z pewnością sobie z tym poradzimy.

Jedynym utrudnieniem jest odpowiednie przygotowanie nawierzchni. Podłoże musi być czyste, suche, wolne od kurzu, odtłuszczone i płaskie (w razie potrzeby należy powierzchnię przetrzeć papierem ściernym). Odpowiednie dla montażu paneli ściennych ARSTYL są: okładziny wewnętrzne otynkowane, malowane lub tapetowane.

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków